Przejdź do treści

Vobis

Mobilne hity Samsunga na nowy rok szkolny

Obecnie trudno wyobrazić sobie efektywną naukę i pracę bez nowoczesnych narzędzi typu komputer czy notebook. Szczególnie przenośne urządzenia sprawdzają się znakomicie, ze względu na swoje możliwości i uniwersalność zastosowań. Stąd kolejne sezonowe okazje na udane zakupy, przygotowane przez sieć sprzedaży Vobis Digital. Ta promocyjna akcja to jeden z ważnych elementów obchodów 20-lecia istnienia Vobis.

Czytaj dalej »Mobilne hity Samsunga na nowy rok szkolny

Zewnętrzne finasowanie infrastruktury IT lekarstwem na kryzys

Pogarszająca się sytuacja na międzynarodowych rynkach finansowych, niepewność co do dalszego rozwoju powodują, że nawet największe firmy rezygnują z planowanych inwestycji i nastawiają się na oszczędności. W przypadku przedsiębiorstw, których konkurencyjność i działanie jest bezpośrednio uzależnione od infrastruktury IT, takie oszczędności mogą doprowadzić do bardzo nieprzyjemnych konsekwencji, a nawet do bankructwa.

Czytaj dalej »Zewnętrzne finasowanie infrastruktury IT lekarstwem na kryzys

Kolorowe lato z Sony Vaio

Już w czerwcu zadebiutują w Vobis nowe modele notebooków z serii Sony Vaio. Zadbano w nich o nowy ciekawszy design, a oczy użytkowników na pewno będą cieszyć soczyste, pełne zmysłów kolory obudowy. Do tego wszystkiego, dodano jeszcze lepsze multimedialne możliwości sygnowane przez Sony.

Czytaj dalej »Kolorowe lato z Sony Vaio

Drzewa w Vobisie

Sieć sklepów Vobis przyłącza się do ogólnopolskiego programu „Drzewa za kartridże”. Na początek do sklepów trafi 60 tysięcy kopert na puste wkłady do drukarek. To realna pomoc dla środowiska- oddane w kopertach kartridże to mniej niebezpiecznych odpadów zalegających wysypiska i fundusze na zakup nowych sadzonek drzew.

Czytaj dalej »Drzewa w Vobisie