Archiwa tagu: Vobis

Mobilne premiery w trzech odsłonach

Rynek przenośnych komputerów coraz szybciej się rozwija. Producenci, w nieustannej pogoni za trendami, systematycznie dostarczają nowe, coraz ciekawsze produkty. Trzy z nich właśnie wchodzą na polski rynek za pośrednictwem sieci sprzedaży Vobis.

Wypróbuj KINECT w Vobis

Nowoczesny sensor ruchowy dla konsoli Xbox 360 to rewolucja w obsłudze gier oraz sposób na niespotykaną wcześniej interakcje i dynamikę rozgrywki. Teraz można go wygodnie przetestować w nowej akcji promocyjnej Vobis Digital.

Zewnętrzne finasowanie infrastruktury IT lekarstwem na kryzys

Pogarszająca się sytuacja na międzynarodowych rynkach finansowych, niepewność co do dalszego rozwoju powodują, że nawet największe firmy rezygnują z planowanych inwestycji i nastawiają się na oszczędności. W przypadku przedsiębiorstw, których konkurencyjność i działanie jest bezpośrednio uzależnione od infrastruktury IT, takie oszczędności mogą doprowadzić do bardzo nieprzyjemnych konsekwencji, a nawet do bankructwa.

Księgarski e-biznes pod lupą

Pomysł, żeby do oferty sieci sklepów z komputerami i elektroniką użytkową, wprowadzić też książki, mógł wydawać się, co najmniej egzotyczny. Ale dotychczasowe doświadczenia Vobisu pokazują, że to posunięcie ma sens i przede wszystkim perspektywy.

Kolorowe lato z Sony Vaio

Już w czerwcu zadebiutują w Vobis nowe modele notebooków z serii Sony Vaio. Zadbano w nich o nowy ciekawszy design, a oczy użytkowników na pewno będą cieszyć soczyste, pełne zmysłów kolory obudowy. Do tego wszystkiego, dodano jeszcze lepsze multimedialne możliwości sygnowane przez Sony.

Nowe Macbooki Pro już do kupienia w Vobis

W ofercie firmy Vobis pojawiły się właśnie najnowsze modele komputerów przenośnych firmy Apple z serii Macbook Pro. Nowe urządzenia wyposażone są w najszybsze dostępne obecnie procesory Intel Core oraz przełomowy interfejs Thunderbolt (łączący w sobie zalety złącz PCI Express i DisplayPort).

Drzewa w Vobisie

Sieć sklepów Vobis przyłącza się do ogólnopolskiego programu „Drzewa za kartridże”. Na początek do sklepów trafi 60 tysięcy kopert na puste wkłady do drukarek. To realna pomoc dla środowiska- oddane w kopertach kartridże to mniej niebezpiecznych odpadów zalegających wysypiska i fundusze na zakup nowych sadzonek drzew.