Archiwa tagu: VMware

Avnet dystrybutorem WYSE

Avnet Sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor VMware i Veeam, na mocy podpisanej w maju 2011r. umowy z Wyse, globalnym liderem w dziedzinie rozwiązań terminalowych, rozszerzył ofertę linii Independent Software o stacjonarne i mobile rozwiązania typu thin client, a także zaawansowane oprogramowanie przyspieszającego pracę z multimediami, zintegrowane z rozwiązaniami do wirtualizacji pulpitów: Citrix, Microsoft, Novell i VMware.

Firma na wirtualu

VDI, czyli wirtualizacja komputerów stacjonarnych masowo wkracza do firm. Aż 31 procent respondentów ankiety ITIC 2010 Global Virtualization Deployment and Trends Survey przeprowadzonej świecie zamierza wdrożyć rozwiązanie do końca 2010 roku. Sprzyja temu fakt przechodzenia przedsiębiorstw na Windows 7 i cięcie wydatków, bo VDI zmniejsza koszt posiadanych stanowisk…

Avnet Sp. z o.o. uruchomił piątą edycję programu lojalnościowego Avnet Premium Club

Avnet Sp. z o.o., największy w Polsce dystrybutor IBM z wartością dodaną i autoryzowany dystrybutor VMware uruchamił piątą edycję programu lojalnościowego „Avnet Premium Club”, w ramach którego klienci firmy regularnie kupujący produkty IBM i/lub VMware i rejestrujący te zakupy na dedykowanej stronie programu, mogą zyskać nagrody w postaci m.in.: kamer cyfrowych, notebooków, przenośnych DVD, bonów Sodexho czy skuterów.