Vivabox

Jeśli nie chcesz mojej zguby… Vivaboxa daj mi luby

14 lutego ludzie na całym świecie wyznają sobie miłość, a jeśli nie są zakochani, to życzą sobie i innym, aby ich także spotkało to wyjątkowe uczucie. Mimo, że niechętnie się do tego przyznajemy, to w Walentynki każda zakochana osoba czeka na miły podarunek. Jak wśród pluszowych misiów, serduszek i czekoladek znaleźć oryginalny prezent? Wyjątkowe zestawy Vivabox skruszą nawet najbardziej nieczułe serce, a w tych zakochanych rozpalą gorące uczucie!

Czytaj więcej »Jeśli nie chcesz mojej zguby… Vivaboxa daj mi luby

Ruszyła świąteczna kampania marki Vivabox

Z początkiem listopada bieżącego roku rozpoczęła się świąteczna kampania reklamowa zestawów prezentowych Vivabox, dystrybuowanych przez Sodexo Motivation Solutions. Akcja pod hasłem „Najlepsze prezenty wybiera się samemu!” obejmuje reklamy na stacjach Metra i w sieciach partnerskich firmy m.in. salonach Empik, kampanię w Internecie i na Facebooku oraz działania public relations.

Czytaj więcej »Ruszyła świąteczna kampania marki Vivabox

Nowe biznesowe Vivaboxy Sodexo

Sodexo, światowy lider i ekspert w zakresie skutecznych rozwiązań motywacyjnych, poszerzył ofertę narzędzi do budowania lojalności w działalności biznesowej o dwa nowe zestawy podarunkowe Vivabox – Vivabox Wellness & SPA i Vivabox Kolacja dla Dwojga. Ekskluzywne zestawy to atrakcyjna propozycja zarówno na elegancki prezent, jak i nagrodę w programach lojalnościowych. Nowe produkty uzupełniają dotychczasowe portfolio kompleksowych rozwiązań motywacyjnych Sodexo dla biznesu, w którym znajdują się także kupony, karta premiowa i platforma lojalnościowa Performance Suite.

Czytaj więcej »Nowe biznesowe Vivaboxy Sodexo

Vivabox – wyjątkowy prezent dla każdej mamy

Choć mamy zasługują na wyjątkowe traktowanie przez cały rok, to obchody Dnia Matki na dobre zakorzeniły się w naszej kulturze. W tym wyjątkowym dniu szczególnie dbamy o to, by mama otrzymała wszystko, co najlepsze – piękne kwiaty, czułe życzenia i wymarzony prezent. Lecz tutaj często pojawia się problem – jaki wybrać podarunek, aby wywołać uśmiech na twarzy mamy? Odpowiedź jest prosta – wyjątkowy jak ona sama! Elegancki zestaw Vivabox od firmy Sodexo Pass Polska to niecodzienny prezent, w którym każda mama znajdzie coś dla siebie: zmysłowe perfumy dla romantyczki, relaksujący zabieg w SPA dla zabieganej mamy lub pełne emocji wyścigi gokartami dla miłośniczki mocnych wrażeń.

Czytaj więcej »Vivabox – wyjątkowy prezent dla każdej mamy