VIVA

Range Rover Sport w świecie hip-hopu

Raperzy uwielbiają szybkie, luksusowe samochody. Gwiazdą najnowszego teledysku duetu Alan Basski i Liber pt.: „Tak miało być” jest Range Rover Sport 3,0 TDV6 HSE. Klip kręcony był w Berlinie z uwagi na wyjątkowy miejski klimat – wieżowce, parki, tunele. Jest obecnie emitowany na najpopularniejszych polskich kanałach muzycznych m.in.: MTV, Eska TV czy VIVA. Na potrzeby teledysku samochód wypożyczyła firma Karlik z Poznania – Autoryzowany Diler Jaguar Land Rover.

Czytaj więcej »Range Rover Sport w świecie hip-hopu

Twoja kolej na uśmiech gwiazd

Na portalu 3dwhite.pl wystartował nowy konkurs dla marki blend-a-med 3D White with Pearl.Zwycięzca weźmie udział w profesjonalnej sesji fotograficznej dla ekskluzywnego magazynu o gwiazdach Viva! Konkurs wystartował 11 stycznia i potrwa do 28 lutego. Aby wziąć w nim udział wystarczy zalogować się na stronie konkursowej, wypełnić formularz i załączyć kilka swoich zdjęć lub film. Przesłane materiały zostaną automatycznie zmienione w prezentację, która trafi do galerii. Czytaj więcej »Twoja kolej na uśmiech gwiazd

SARE dla MTV Networks Polska

Z początkiem roku MTV Networks Polska rozpoczyna współpracę z SARE.  Agencja będzie odpowiedzialna za kompleksowe działania e-mail marketingowe, wdrożenie rozwiązań technologicznych, optymalizację i wysyłki newsletterów, przygotowywanie raportów, szkolenia oraz obsługę baz adresowych stacji telewizyjnych z portfolio grupy – MTV Polska, VIVA Polska, VH1 Polska i Comedy Central Polska oraz portalu wideo switch2one.
Czytaj więcej »SARE dla MTV Networks Polska