Archiwa tagu: Vito Casetti

„La Vie en Rosato” – bajkowy konkurs fotograficzny zakończony

Konkurs kreatywny Martini „La vie en Rosato” na najlepszą fotografię lub grafikę przedstawiającą świat widziany przez różowe okulary został zakończony. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Od września do listopada na stronie www.rosato.pl zarejestrowało się około 30 000 użytkowników. Zwycięzcy poszczególnych 10 etapów zabawy nagradzani byli ekskluzywnymi zestawami perfum Gucci.

CIN&CIN i Russian Standard Vodka – gorąca i zmysłowa noc nad morzem

Tam gdzie pojawia się marka CIN&CIN oraz Russian Standard Vodka musi być gorąco i zmysłowo! Tym razem też tak było.

Srebrny Medal dla Martini Asti w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Win, Miodów Pitnych i Wyrobów Winiarskich

Podczas XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Win, Miodów Pitnych i Wyrobów Winiarskich odbywającego się w Warszawie, w Hotelu Jan III Sobieski poznaliśmy nagrodzone produkty. Jury przyznało 18 medali złotych, 20 medali srebrnych i 13 brązowych w 40 podkategoriach oraz po raz pierwszy nagrodę Grand Prix całego konkursu. W kategorii „Wino gronowe musujące” MARTINI ASTI otrzymało Srebrny… Czytaj dalej »

Za nami XVIII Ogólnopolski Konkurs Win, Miodów Pitnych i Wyrobów Winiarskich

Pomiędzy 25 a 29 maja 2009 odbył się XVIII Ogólnopolski Konkurs Win, Miodów Pitnych i Wyrobów Winiarskich. Zorganizowany został, jak co roku, przez Krajową Radę Winiarstwa i Miodosytnictwa, pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.