VisionConsultingGroup

„Does Poznan really know how?”, czyli promocja miast i regionów na Poznań PR

We wtorek 4 sierpnia o godzinie 18 w SPOT. przy ulicy Dolna Wilda 87, w Poznaniu odbędzie się kolejne spotkanie Poznań PR. Tym razem zaproszeni goście – Borys Fromberg (Biuro Promocji Miasta Poznania), Szymon Sikorski (PR Regionów), Sebastian Bykowski (PRESS-SERVICE Monitoring mediów) oraz uczestnicy spotkania porozmawiają na temat sposobów promowania miast i regionów oraz o samej potrzebie tego typu działań.Czytaj dalej »„Does Poznan really know how?”, czyli promocja miast i regionów na Poznań PR

Kolejny Poznań PR już 30 czerwca w SPOT. w Poznaniu

Już za tydzień odbędzie się kolejne spotkanie Poznań PR. Tym razem uczestnicy spotkania porozmawiają o CSR. O swoich doświadczeniach w tym obszarze opowiedzą zaproszeni goście: Katarzyna Radecka (Specjalista ds. Public Relations, Kompania Piwowarska), Bartłomiej Roch Remisko (Dyrektor ds. CSR , Grupa TP) oraz Wojciech Jabczyński (Rzecznik Prasowy, Grupa TP).
Czytaj dalej »Kolejny Poznań PR już 30 czerwca w SPOT. w Poznaniu

Czy można zarządzać komunikacją? A jeśli tak, to co zarządzanie komunikacją oznacza?

Słowo komunikacja jest powszechnie znane i używane. Nie mam pewności jednak co do tego, czy dobrze rozumiane. Już w momencie rozumienia bądź nie znaczenia samego słowa zaczyna się kłopot z komunikacją. Po dogłębnej analizie okazuje się, że ile osób tyle znaczeń tego samego słowa.
Czytaj dalej »Czy można zarządzać komunikacją? A jeśli tak, to co zarządzanie komunikacją oznacza?