VirNick

Viral zrealizowany przez TOFI Productions dla agencji G7 nagrodzony na Festiwalu VirNick 2009

Film „Akcja w Sejmie” zdobył nagrodę VirNick ProSilver na I Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Wirusowych „VirNick 2009”. Film był nominowany w kategorii twórców profesjonalnych. TOFI Productions wyprodukowała film w marcu br. na zlecenie agencji G7 dla marki CROPP (należącej do firmy odzieżowej LPP S.A.).
Czytaj więcej »Viral zrealizowany przez TOFI Productions dla agencji G7 nagrodzony na Festiwalu VirNick 2009

Wykręcamy „virale” na dużym ekranie. Rusza I Ogólnopolski Festiwal Filmów Wirusowych Virnick 2009

Już dziś filmy wirusowe opanują krakowskie kino Kijów.Centrum. Impreza potrwa do niedzieli. Festiwal ma charakter konkursu podczas, którego zostaną wyłonione najlepsze filmy w dwóch kategoriach: twórców profesjonalnych oraz twórców amatorskich.
Czytaj więcej »Wykręcamy „virale” na dużym ekranie. Rusza I Ogólnopolski Festiwal Filmów Wirusowych Virnick 2009

Nadciągają wirusy

Coraz więcej filmów napływa na konkurs na najlepszy viral organizowany w ramach I Festiwalu Filmów Wirusowych „VirNick”. Do tej pory organizatorzy otrzymali już kilkadziesiąt filmów przygotowanych zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. Prace można nadsyłać jeszcze do 12 czerwca.Czytaj więcej »Nadciągają wirusy

Przetestuj swojego virala

Ruszył konkurs na najlepszy viral organizowany w ramach I Festiwalu Filmów Wirusowych „VirNick”. Do 12 czerwca 2009 roku można nadsyłać filmy. Festiwal odbędzie się od 19 do 21 czerwca w Krakowie. Organizatorem pierwszej w Polsce prezentacji filmów wirusowych jest krakowska agencja DATA Public Relations we współpracy z Kinem Kijów. Centrum.
Czytaj więcej »Przetestuj swojego virala