Archiwa tagu: Viessmann

ISH na bis – majowa odsłona nowości Viessmann

W dniach od 9 do 17 maja w przedstawicielstwie firmy Viessmann w Piasecznie pod Warszawą odbywała się prezentacja nowości produktowych marki Viessmann. Wzięli w niej udział instalatorzy, właściciele Salonów Firmowych Viessmann oraz zaproszone media. Urządzenia miały swoją premierę podczas tegorocznych targów branży instalacyjnej ISH.

Instalatorzy z Adamem Małyszem na podium

Od 21 do 23 stycznia w Zakopanem bawiła się grupa 150 instalatorów – laureatów programu Viessmann VAC Zakopane 2011. Zawody narciarskie o Puchar Viessmanna, kibicowanie skoczkom podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich, udział w Paradzie Kibiców, a przede wszystkim spotkanie z Adamem Małyszem i wręczenie przez niego nagród trójce laureatów, to wszystko czekało na gości firmy Viessmann.

Vitotronic finalistą Dobrego Wzoru 2010

W tegorocznej, XVII edycji Konkursu Dobry Wzór 2010 organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego regulator Vitotronic marki Viessmann został finalistą w kategorii sfera domu. W swoim wyborze jury zwracało uwagę na cechy użytkowe, estetyczne, ale również ekonomiczne produktu.

Vitodens 300-W zwycięzcą rankingu „Stiftung Warentest”

Vitodens 300-W marki Viessmann został zwycięzcą rankingu kotłów kondensacyjnych przeprowadzonego przez niemiecki magazyn „Stiftung Warentest”. Porównywano w nim wiszące, kondensacyjne kotły gazowe oraz podgrzewacze biwalentne dostępne na rynku niemieckim. Jury doceniło zalety nowego kotła Vitodens 300-W, który od maja jest również dostępny na rynku polskim w wersji z najnowszym regulatorem Vitotronic 200.

Rekordowe szkolenia na temat kolektorów słonecznych Viessmann

W dniach 12 – 20 lipca w przedstawicielstwach firmy Viessmann odbyły się szkolenia z zakresu montażu instalacji kolektorów słonecznych, a także pozyskiwania funduszy na ich zakup. Tematyka szkolenia wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród instalatorów. W sumie wzięło w nich udział około tysiąca osób.

Viessmann z pomocą powodzianom

Do 30 września potrwa akcja wspierająca osoby dotknięte powodzią zorganizowana przez Fundację Viessmann „Ze wszystkich sił”. Wszyscy ci, których systemy grzewcze zostały uszkodzone lub zniszczone w skutek powodzi, będą mogli skorzystać z pomocy pieniężnej w wysokości 1000 złotych na zakup nowego systemu grzewczego Viessmann.Akcja skierowana jest do klientów firmy Viessmann, jak również do posiadaczy systemów… Czytaj dalej »

Viessmann budowlaną marką roku 2009

15 czerwca w Teatrze Kamienica w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród BUDOWLANA MARKA ROKU 2009 i DYSTRYBUTOR ROKU 2009. Firma Viessmann została nagrodzona w kategorii KOTŁY GRZEWCZE i tym samym zdobyła tytuł BUDOWLANEJ MARKI ROKU 2009. Nagrody przyznawano na podstawie badań przeprowadzonych wśród wykonawców.

Akcja modernizacja

„Czas ucieka” to hasło kampanii marketingowej firmy Viessmann, której celem jest zachęcenie Polaków do wymiany starych kotłów na nowe, kondensacyjne. Od 7 czerwca do 31 sierpnia na osiedlach domków jednorodzinnych w całej Polsce będą rozdawane zawieszki – ulotki z informacją o modernizacji. Każda zawieszka to równocześnie czek na 500 PLN do wykorzystania przy zakupie nowego… Czytaj dalej »