Przejdź do treści

Vidis

Vivitek Qumi – pierwszy kieszonkowy projektor 3D ready WXGA

Vivitek wkracza w segment projektorów kieszonkowych. Pokazany na targach CES w Las Vegas Vivitek Qumi, wykonany w technologii LED, jest nie tylko malutki – 617 gram, 160x100x31 mm – ale też znakomicie przygotowany do zaspokajania rosnących potrzeb użytkowników. Jako jedyny w swojej klasie oferuje rozdzielczość WXGA (1280×800), i jako pierwszy jest 3D ready.

Czytaj dalej »Vivitek Qumi – pierwszy kieszonkowy projektor 3D ready WXGA

Emisja akcji ViDiS S.A. zakończona sukcesem

ViDiS S.A. – wyspecjalizowany dystrybutor urządzeń audiowizualnych – zakończył sukcesem prywatną emisję akcji, w ramach której pozyskał 1,2 mln zł. Debiut spółki na rynku NewConnect planowany jest na wrzesień. Pozyskane środki zwiększą kapitał obrotowy VIDIS, co pozwoli spółce zwiększyć skalę zamówień oraz realizowaną sprzedaż. Funkcję oferującego pełnił Wrocławski Dom Maklerski S.A., autoryzowanym doradcą jest CEE Capital sp. z o.o.

Czytaj dalej »Emisja akcji ViDiS S.A. zakończona sukcesem

Sanyo PLC-WM4500L i PLC-WM5500L

Rozdzielczość WXGA (1280×800), jasność odpowiednio 4500 ANSI lumenów (model WM450L) i 5500 ANSI lumenów (WM5500L), kontrast 800:1, funkcja PIP (picture-in-picture) oraz picture-by-picture, 7 W głośnik, wymienne obiektywy i zdalnie sterowane, elektryczne regulowane obiektywy (Lens-Shift, zoom i ostrość) oraz unikalna funkcja Corner Keystone Correction – precyzyjnej korekcji narożników obrazu.Czytaj dalej »Sanyo PLC-WM4500L i PLC-WM5500L

ViDiS wejdzie na NewConnect – Debiut w II kwartale br.

ViDiS – wyspecjalizowany dystrybutor urządzeń audiowizualnych zadebiutuje na NewConnect w drugim kwartale br. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na rozwój działalności. Funkcję oferującego podczas emisji pełnił będzie Wrocławski Dom Maklerski S.A., a autoryzowanym doradcą została CEE Capital Sp. z o.o. – „Branża w której działamy ma duży potencjał wzrostowy ale bardzo ważny jest moment w którym opłaca się go zagospodarować. Obecnie widzimy coraz większe zainteresowanie takimi produktami jak projektory czy ekrany, zarówno ze strony prywatnych firm jak i szkół czy uniwersytetów, poza tym zbliżają się mistrzostwa Europy. Wydaje nam się, że jest to idealny czas na zwiększenie skali naszej działalności.” – mówi Tomasz Kliczkowski, v-ce prezes ViDiS.Czytaj dalej »ViDiS wejdzie na NewConnect – Debiut w II kwartale br.

Wizualizery Qomo – nowe spojrzenie, więcej możliwości

Wizualizer (kamera dokumentowa), to urządzenie, które umożliwia pokazywanie dowolnych przedmiotów lub dokumentów większej liczbie osób jednocześnie na ekranie TV lub  z wykorzystaniem projektora multimedialnego, na dużym ekranie projekcyjnym. Wizualizery idealnie sprawdzają się w szkołach i na uczelniach, pomagając zainteresować uczniów i skupić ich uwagę na omawianych zagadnieniach. Urządzenie nagrywa obraz dzięki czemu można pokazać żywe stworzenia w ruchu. Posiada także wewnętrzną pamięć, dzięki czemu można wrócić do nagranego obrazu i jeszcze raz go omówić lub umieścić w Internecie. Wizualizery znajdują także zastosowanie w Biznesie podczas wideokonferecji i szkoleń.Czytaj dalej »Wizualizery Qomo – nowe spojrzenie, więcej możliwości

ViDiS dostarczy sprzęt do AB S.A.

ViDiS Sp z o.o., dostawca urządzeń audiowizualnych podpisał umowę z AB S.A. – jednym z największych dystrybutorów IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej – na dostawę sprzętu audio-video. Na jej mocy spółka AB będzie odpowiedzialna za dystrybucję produktów takich marek jak m.in. Sanyo, Vivitek, AVTek, Qomo, Lumens, Plus, SentrySafe, Vision, JustLamps, Anoto. Urządzenia pojawią się w ofercie AB S.A. w połowie lutego i będą sprzedawane na rynku polskim, czeskim i słowackim.Czytaj dalej »ViDiS dostarczy sprzęt do AB S.A.