Archiwa tagu: Vidis

Vivitek Qumi – pierwszy kieszonkowy projektor 3D ready WXGA

Vivitek wkracza w segment projektorów kieszonkowych. Pokazany na targach CES w Las Vegas Vivitek Qumi, wykonany w technologii LED, jest nie tylko malutki – 617 gram, 160x100x31 mm – ale też znakomicie przygotowany do zaspokajania rosnących potrzeb użytkowników. Jako jedyny w swojej klasie oferuje rozdzielczość WXGA (1280×800), i jako pierwszy jest 3D ready.

Emisja akcji ViDiS S.A. zakończona sukcesem

ViDiS S.A. – wyspecjalizowany dystrybutor urządzeń audiowizualnych – zakończył sukcesem prywatną emisję akcji, w ramach której pozyskał 1,2 mln zł. Debiut spółki na rynku NewConnect planowany jest na wrzesień. Pozyskane środki zwiększą kapitał obrotowy VIDIS, co pozwoli spółce zwiększyć skalę zamówień oraz realizowaną sprzedaż.

Sanyo PLC-WM4500L i PLC-WM5500L

Rozdzielczość WXGA (1280×800), jasność odpowiednio 4500 ANSI lumenów (model WM450L) i 5500 ANSI lumenów (WM5500L), kontrast 800:1, funkcja PIP (picture-in-picture) oraz picture-by-picture, 7 W głośnik, wymienne obiektywy i zdalnie sterowane, elektryczne regulowane obiektywy (Lens-Shift, zoom i ostrość) oraz unikalna funkcja Corner Keystone Correction – precyzyjnej korekcji narożników obrazu.

ViDiS wejdzie na NewConnect – Debiut w II kwartale br.

ViDiS – wyspecjalizowany dystrybutor urządzeń audiowizualnych zadebiutuje na NewConnect w drugim kwartale br. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na rozwój działalności. Funkcję oferującego podczas emisji pełnił będzie Wrocławski Dom Maklerski S.A., a autoryzowanym doradcą została CEE Capital Sp. z o.o. – „Branża w której działamy ma duży potencjał wzrostowy ale bardzo ważny jest moment w którym… Czytaj dalej »

Wizualizery Qomo – nowe spojrzenie, więcej możliwości

Wizualizer (kamera dokumentowa), to urządzenie, które umożliwia pokazywanie dowolnych przedmiotów lub dokumentów większej liczbie osób jednocześnie na ekranie TV lub  z wykorzystaniem projektora multimedialnego, na dużym ekranie projekcyjnym. Wizualizery idealnie sprawdzają się w szkołach i na uczelniach, pomagając zainteresować uczniów i skupić ich uwagę na omawianych zagadnieniach. Urządzenie nagrywa obraz dzięki czemu można pokazać żywe… Czytaj dalej »

ViDiS dostarczy sprzęt do AB S.A.

ViDiS Sp z o.o., dostawca urządzeń audiowizualnych podpisał umowę z AB S.A. – jednym z największych dystrybutorów IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej – na dostawę sprzętu audio-video. Na jej mocy spółka AB będzie odpowiedzialna za dystrybucję produktów takich marek jak m.in. Sanyo, Vivitek, AVTek, Qomo, Lumens, Plus, SentrySafe, Vision, JustLamps, Anoto. Urządzenia pojawią… Czytaj dalej »