Vetrex

SHAKE HANDS realizuje kampanię digitalową dla VETREX

Agencja SHAKE HANDS rozpoczęła realizację kampanii promocyjnej dla producenta stolarki okiennej VETREX. Ogólnopolska akcja o charakterze sprzedażowo – edukacyjnym prowadzona jest pod hasłem „Jedyne co ukrywamy to zawiasy”. Działania objęły internet oraz prasę. W kampanii zastosowano mechanizmy silnie wspierające lokalnych partnerów handlowych firmy VETREX.Czytaj więcej »SHAKE HANDS realizuje kampanię digitalową dla VETREX

V70 OPTIMAL BLACK – czarna rewolucja od Vetrex

Połączenie ciekawego wzornictwa, wysokiej energooszczędności i atrakcyjnej ceny w jednym oknie? Czy jest to możliwe? Oczywiście. Firma Vetrex wzbogaciła swoją ofertę okien premium o nowy produkt – V70 OPTIMAL BLACK, okno które nie tylko łączy te elementy, ale także wyposażone zostało w jedyne na rynku, rewolucyjne czarne okucie firmy Roto charakteryzujące się bardzo dobrą odpornością na korozję.

Czytaj więcej »V70 OPTIMAL BLACK – czarna rewolucja od Vetrex

Vetrex laureatem Programu „VIP-Najlepsze Okna i Drzwi”

Podczas uroczystej Gali VIP w warszawskim Hotelu Sheraton, która odbyła się 15 czerwca 2011 roku, firma Vetrex sp. z o.o. odebrała nagrody przyznane decyzją kapituły IV edycji Programu „VIP-Najlepsze Okna i Drzwi”. Statuetką wyróżnione zostało okno V90+ w kategorii „Okno PVC Energia Premium” oraz okno VA74C w kategorii „Okno aluminiowe Energia Plus”.

Czytaj więcej »Vetrex laureatem Programu „VIP-Najlepsze Okna i Drzwi”

Nowe oblicze firmy Vetrex

Vetrex Sp. z o.o., jeden z czołowych producentów stolarki otworowej z PVC i aluminium w Polsce, przeprowadził proces rebrandingu marki. Zmiany dotyczą nie tylko systemu komunikacji wizualnej, ale także zasad współpracy z partnerami handlowymi oraz standardów jakości obsługi klienta. Tym samym Vetrex rozpoczął nowy rozdział w historii firmy. 

Czytaj więcej »Nowe oblicze firmy Vetrex