Archiwa tagu: Verbatim

Lampy LED w centrum uwagi

W momencie, gdy standardowe żarówki zostały wycofane z rynku, uwaga skupia się na lampach LED. Jeanine Chrobak-Kando – Menedżer ds. Rozwoju Sektora LED w regionie EUMEA firmy Verbatim wyjaśnia ich zalety.

Duży i szybki – nowy zewnętrzny dysk twardy Verbatim o pojemności 3 TB

Biurkowy dysk twardy Verbatim Store ‚n’ Save USB 3.0 to bardzo wydajna pamięć masowa z szybkim interfejsem USB 3.0, która oferuje pojemność do 3 TB. USB 3.0 zapewnia szybkość magistrali sięgającą 4,8 Gb/s –dziesięciokrotnie większą, niż w przypadku istniejących połączeń USB 2.0. Idealnie nadaje się zarówno dla użytkowników domowych, jak i biurowych, którzy chcą przenosić duże pliki.

Verbatim wprowadza energooszczędne lampy LED przeznaczone do sklepów detalicznych

Verbatim wprowadza pięć nowych modeli ze swojej energooszczędnej rodziny lamp LED. Nowe lampy, których okres użytkowania wynosi 25 000 godzin, a więc około 25 razy więcej, niż w przypadku konwencjonalnych żarówek, są przeznaczone do zastosowań profesjonalnych, przede wszystkim w sklepach detalicznych. Cena detaliczna jednej lampy zaczyna się już od 59 złotych.

Verbatim wprowadza do sprzedaży siedem nowych energooszczędnych lamp LED

Firma Verbatim zapowiedziała siedem nowych modeli ze swojej linii energooszczędnych lamp LED. Lampy o żywotności sięgającej 35 000 godzin zapewniają oszczędność energii od 70 do 85 procent w porównaniu z konwencjonalnym świetlówkami. Zaprojektowano je jako bezpośredni zamiennik żarówek, halogenów i świetlówek kompaktowych (CFL) do zastosowań uniwersalnych i codziennego użytku. Lampy są już dostępne w cenach od 59 złotych za… Czytaj dalej »

USB Clip-it Store ‘n’ Go – napęd USB firmy Verbatim nagrodzony Red Dot Award

Firma Verbatim wprowadza na rynek genialne w swej prostocie rozwiązanie łączące zalety mediów cyfrowych i papieru: napęd USB Clip-it Store ‘n’ Go, laureata nagrody Red Dot Award „Best of the Best”. Napęd USB Clip-it firmy Verbatim, dostępny w całej gamie kolorów, łączy możliwość przechowywania danych w technologii flash z prostą funkcją spinacza do papieru, co stanowi zadziwiająco praktyczne rozwiązanie do wykorzystania w codziennej pracy i w domu.