Verbatim

Duży i szybki – nowy zewnętrzny dysk twardy Verbatim o pojemności 3 TB

Biurkowy dysk twardy Verbatim Store 'n’ Save USB 3.0 to bardzo wydajna pamięć masowa z szybkim interfejsem USB 3.0, która oferuje pojemność do 3 TB. USB 3.0 zapewnia szybkość magistrali sięgającą 4,8 Gb/s –dziesięciokrotnie większą, niż w przypadku istniejących połączeń USB 2.0. Idealnie nadaje się zarówno dla użytkowników domowych, jak i biurowych, którzy chcą przenosić duże pliki.

Czytaj dalej »Duży i szybki – nowy zewnętrzny dysk twardy Verbatim o pojemności 3 TB

Verbatim wprowadza energooszczędne lampy LED przeznaczone do sklepów detalicznych

Verbatim wprowadza pięć nowych modeli ze swojej energooszczędnej rodziny lamp LED. Nowe lampy, których okres użytkowania wynosi 25 000 godzin, a więc około 25 razy więcej, niż w przypadku konwencjonalnych żarówek, są przeznaczone do zastosowań profesjonalnych, przede wszystkim w sklepach detalicznych. Cena detaliczna jednej lampy zaczyna się już od 59 złotych.

Czytaj dalej »Verbatim wprowadza energooszczędne lampy LED przeznaczone do sklepów detalicznych

Najlepsze urządzenie z najwyższej półki:Napęd Store ‘n’ Go USB 2.0 Executive Drive firmy Verbatim

Firma Verbatim wprowadza na rynek najnowszy model napędu USB z najwyższej półki przeznaczony dla osób szukających doskonałej jakości i maksymalnej wydajności. Napęd Store ‘n’ Go USB 2.0 Executive Drive zamknięty jest w wytrzymałej i stylowej metalowej obudowie. Przesyła dane z prędkością do 25 MB/s i stanowi szczytowe osiągnięcie w zakresie przechowywania danych. Przeznaczony jest dla profesjonalistów, dla których liczą się przede wszystkim styl, jakość i wydajność. Nowy napęd Executive USB 2.0 Drive dostępny jest w wersjach o pojemności od 8 GB do 64 GB w cenie odpowiednio od 99 złotych do 640 złotych (sugerowana cena detaliczna).

Czytaj dalej »Najlepsze urządzenie z najwyższej półki:Napęd Store ‘n’ Go USB 2.0 Executive Drive firmy Verbatim

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Secure ‘n’ Go Small Business – nowy zestaw zabezpieczający firmy Verbatim

Verbatim wprowadza zestaw Secure ‘n’ Go Small Business Security Pack, oferujący kompleksowe, łatwe w użyciu szyfrowanie danych i zabezpieczenie punktów końcowych sieci. Dzięki sprzętowemu zabezpieczeniu plików, opartemu na kontrolerze, skutecznie zabezpiecza dane.

Czytaj dalej »Bezpieczeństwo przede wszystkim! Secure ‘n’ Go Small Business – nowy zestaw zabezpieczający firmy Verbatim

Eleganckie i stylowe: nowe przenośne dyski twarde dla użytkowników komputerów Mac

Po raz pierwszy firma Verbatim wprowadza na rynek zewnętrzny dysk twardy zaprojektowany specjalnie z myślą o użytkownikach komputerów Mac: przenośny dysk twardy Verbatim Store ‘n’ Go Mac. Elegancki a zarazem minimalistyczny – z lśniącym czarnym lub białym wykończeniem – idealnie pasuje do każdego MacBooka.

Czytaj dalej »Eleganckie i stylowe: nowe przenośne dyski twarde dla użytkowników komputerów Mac

USB Clip-it Store ‘n’ Go – napęd USB firmy Verbatim nagrodzony Red Dot Award

Firma Verbatim wprowadza na rynek genialne w swej prostocie rozwiązanie łączące zalety mediów cyfrowych i papieru: napęd USB Clip-it Store ‘n’ Go, laureata nagrody Red Dot Award „Best of the Best”. Napęd USB Clip-it firmy Verbatim, dostępny w całej gamie kolorów, łączy możliwość przechowywania danych w technologii flash z prostą funkcją spinacza do papieru, co stanowi zadziwiająco praktyczne rozwiązanie do wykorzystania w codziennej pracy i w domu. Napęd USB Clip-it firmy Verbatim dostępny jest w pojemnościach 2 GB i 4 GB w cenie odpowiednio 33 i 44 złote.

Czytaj dalej »USB Clip-it Store ‘n’ Go – napęd USB firmy Verbatim nagrodzony Red Dot Award

Nagrywanie w jakości HD w mniej niż 15 minut dzięki nośnikom Blu-ray BD-R 25GB 6x firmy Verbatim

Nowe nośniki Blue-ray firmy Verbatim oferują 25 GB pojemności przy 6x prędkości zapisu oraz dużą powierzchnię do nadruku, która pozwala nadać płycie osobisty charakter lub opatrzyć ją etykietą. Idealnie nadaje się do nagrywania filmów w rozdzielczości HD, tworzenia kopii zapasowych dużych ilości danych oraz długotrwałego przechowywania plików, w tym fotografii i filmów. Nowa płyta Verbatim Blu-ray BD-R 25GB 6x Printable jest już dostępna w sprzedaży w opakowaniu jewel case- 10 sztuk za 175 zł.

Czytaj dalej »Nagrywanie w jakości HD w mniej niż 15 minut dzięki nośnikom Blu-ray BD-R 25GB 6x firmy Verbatim