Archiwa tagu: Veracomp SA

Fortinet uzyskał 34% wzrostu dochodu w pierwszym półroczu 2008 roku

Veracomp SA, wyłączny dystrybutor rozwiązań Fortinet w Polsce, informuje, że w pierwszej połowie 2008 roku, rozliczenia bieżące producenta zintegrowanych systemów zarządzania zagrożeniami zwiększyły się o 32% i osiągnęły wartość 120 milionów USD, natomiast dochód wzrósł o 34%, co daje kwotę 98 milionów USD, w porównaniu z wynikiem 73 milionów USD uzyskanym w pierwszej połowie 2007… Czytaj dalej »

O medycynie cyfrowej w Veracomp

Kraków, 09 września 2008 roku — Veracomp SA, specjalizowany dystrybutor technologii teleinformatycznych, wspólnie z jednym z jednym z największych specjalistycznych portali medycznych Openmedica.pl opracowali temat miesiąca – „Informatyzacja i cyfryzacja medycyny obrazowej”. Cykl artykułów i materiałów wideo powstał dzięki uprzejmości Pracowni 32-kanałowego Rezonansu Magnetycznego Laboratorium Obrazowania Biologicznego i Medycznego CZT BIM Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

xPost – setki ekranów pod kontrolą

Kraków, 10 lipca 2008 roku — xPost to aplikacje do centralnego i zdalnego zarządzania treścią nawet 255 cyfrowych ekranów, połączonych w sieci, w ramach systemów digital signage. Oprogramowanie firmy Cayin Technology wprowadził na rynek dystrybutor kompleksowych rozwiązań digital signage i wyłączny przedstawiciel marki Cayin w Polsce, firma Veracomp SA.

Veracomp udostępnia MXK firmy Zhone

Kraków, 9 lipca 2008 roku — Veracomp SA i Zhone Technologies przedstawiają nowe rozwiązanie do dostarczania usług Triple Play przez sieć GPON lub Active Ethernet. Urządzenie o nazwie MXK, pozwala na szybkość transmisji danych do 2.5Gbps w stronę abonenta i 1.25Gbps od abonenta do centrali. MXK umożliwia, poprzez pasywne rozgałęźniki, podłączenie do jednego portu karty… Czytaj dalej »

Fortinet przejmuje IPLocks

Kraków, 3 lipca 2008 roku –  Veracomp SA, wyłączny dystrybutor rozwiązań Fortinet w Polsce, informuje, że producent w ramach swojej strategii rozbudowy portfela bezpieczeństwa sieciowego, pozyskał produkty i technologie zabezpieczeń baz danych firmy IPLocks. Fortinet zakupił zarówno system IPLocks służący do oceny stopnia podatności na ataki, kod źródłowy i powiązane z nim aktywa rzeczowe, jak… Czytaj dalej »