Archiwa tagu: VECTOR

TOYA wdrożyła GPON

TOYA, czwarty pod względem wielkości operator telewizji kablowej w Polsce, wdrożyła technologię GPON, która pozwoliła firmie osiągnąć gigabitowe prędkości transmisji dla pojedynczego abonenta. Kompleksowe uruchomienie systemu GPON w sieci TOYA zrealizowała firma VECTOR, która posiada unikatowe na rynku doświadczenie w zakresie technologii pasywnych sieci optycznych.

Tornistry pełne uśmiechów dla dzieci powodzian

Z inicjatywy Caritas Polska po raz kolejny została zorganizowana ogólnopolska akcja charytatywna „Tornister pełen uśmiechów”. Podobnie jak w roku ubiegłym tak i teraz, akcja skoncentrowana jest na pomocy uczniom z terenów popowodziowych. W ramach akcji 4 września na Rynku w Skierniewicach, odbędzie się koncert charytatywny.

Konferencja Technik Szerokopasmowych

W czasach rozwijającej się techniki i powstających nowych możliwości komunikacji dostęp do Internetu, kanałów telewizyjnych oraz telefonii stał się już dla współczesnego społeczeństwa informacyjnego medium niezbędnym.

Publicon dla firmy Vector S.A.

Agencja PR Publicon rozpoczęła współpracę z firmą Vector S.A. właścicielem największej polskiej sieci pralni chemicznych Panda. W skład grupy Vector wchodzą  również takie marki, jak Tele Pralnia, Firbimatic Polska, DBL Południe – wynajem odzieży roboczej oraz przemysłowa pralnia wodna Będzin. W tym roku firma obchodzi dziesięciolecie istnienia na polskim rynku.

Startuje ANA System

Na międzynarodowych targach branżowych ANGA Cable 2009 VECTOR zaprezentował swój innowacyjny system przeznaczony do automatycznego sterowania siecią HFC. To unikatowe rozwiązanie o nazwie ANA System (Automatic Network Adjustment System) znacznie upraszcza instalację, eksploatację oraz wymianę wzmacniaczy.

Publicon dla firmy Vector S.A.

Agencja PR Publicon rozpoczęła współpracę z firmą Vector S.A. właścicielem największej polskiej sieci pralni chemicznych Panda. W skład grupy Vector wchodzą również takie marki, jak Tele Pralnia, Firbimatic Polska, DBL Południe – wynajem odzieży roboczej oraz przemysłowa pralnia wodna Będzin. W tym roku firma obchodzi dziesięciolecie istnienia na polskim rynku.