VECTOR

TOYA wdrożyła GPON

TOYA, czwarty pod względem wielkości operator telewizji kablowej w Polsce, wdrożyła technologię GPON, która pozwoliła firmie osiągnąć gigabitowe prędkości transmisji dla pojedynczego abonenta. Kompleksowe uruchomienie systemu GPON w sieci TOYA zrealizowała firma VECTOR, która posiada unikatowe na rynku doświadczenie w zakresie technologii pasywnych sieci optycznych.

Czytaj więcej »TOYA wdrożyła GPON

Tornistry pełne uśmiechów dla dzieci powodzian

Z inicjatywy Caritas Polska po raz kolejny została zorganizowana ogólnopolska akcja  charytatywna „Tornister pełen uśmiechów”. Podobnie jak w roku ubiegłym tak i teraz, akcja skoncentrowana jest na pomocy uczniom z terenów popowodziowych. W ramach akcji 4 września na Rynku w Skierniewicach, odbędzie się koncert charytatywny. Będzie on transmitowany przez TVP1, współorganizatora akcji. Podczas pikniku symbolicznie zostaną wręczone wyprawki Caritas dla małych powodzian. W tym roku trafią one do pięciu i pół tysiąca dzieci ofiar kataklizmu. Jednym z darczyńców akcji jest marka Vector, która przekazała na ten cel 1500 kalkulatorów.

Czytaj więcej »Tornistry pełne uśmiechów dla dzieci powodzian

Ponad 100Mbit w Multimedia Polska – wdrozenie DOCSIS 3.0 w oparciu o platforme ARRIS C4

Multimedia Polska – czołowy dostawca pakietów usług – cyfrowej telewizji kablowej z wideo na żądanie, Internetu i telefonii stacjonarnej rozpoczął współpracę z firmą VECTOR w zakresie wdrożenia systemu szybkiej transmisji danych standardu DOCSIS 3.0 z wykorzystaniem kontrolera CMTS ARRIS C4*. Czytaj więcej »Ponad 100Mbit w Multimedia Polska – wdrozenie DOCSIS 3.0 w oparciu o platforme ARRIS C4

Publicon dla firmy Vector S.A.

Agencja PR Publicon rozpoczęła współpracę z firmą Vector S.A. właścicielem największej polskiej sieci pralni chemicznych Panda. W skład grupy Vector wchodzą  również takie marki, jak Tele Pralnia, Firbimatic Polska, DBL Południe – wynajem odzieży roboczej oraz przemysłowa pralnia wodna Będzin. W tym roku firma obchodzi dziesięciolecie istnienia na polskim rynku. Czytaj więcej »Publicon dla firmy Vector S.A.

Startuje ANA System

Na międzynarodowych targach branżowych ANGA Cable 2009 VECTOR zaprezentował swój innowacyjny system przeznaczony do automatycznego sterowania siecią HFC. To unikatowe rozwiązanie o nazwie ANA System (Automatic Network Adjustment System) znacznie upraszcza instalację, eksploatację oraz wymianę wzmacniaczy. Czytaj więcej »Startuje ANA System

Publicon dla firmy Vector S.A.

Agencja PR Publicon rozpoczęła współpracę z firmą Vector S.A. właścicielem największej polskiej sieci pralni chemicznych Panda. W skład grupy Vector wchodzą również takie marki, jak Tele Pralnia, Firbimatic Polska, DBL Południe – wynajem odzieży roboczej oraz przemysłowa pralnia wodna Będzin. W tym roku firma obchodzi dziesięciolecie istnienia na polskim rynku.
Czytaj więcej »Publicon dla firmy Vector S.A.