VB Leasing Polska

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla VB Leasing

VB Leasing Polska SA został po raz kolejny wyróżniony przez Dun & Bradstreet Poland, międzynarodową wywiadownię gospodarczą specjalizującą się w sporządzaniu raportów handlowych. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za najwyższą ocenę stabilności firmy w 2013 roku potwierdza jej doskonałą kondycję finansową oraz wysoki poziom rentowności.

Czytaj dalej »Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla VB Leasing

Najlepsze Intranety to firmowe facebooki i twittery

Innowacyjny i multimedialny, umożliwia zarządzanie procesami, ale pozwala blogować i komentować na każdy temat – takie cechy powinien posiadać Intranet na miarę XXI wieku. Dobry Intranet wykorzystuje multimedia i narzędzia społecznościowe, takie jak czaty, forum, blogi, komentarze czy aukcje intranetowe oraz systematyzuje wiedzę w organizacji.

Czytaj dalej »Najlepsze Intranety to firmowe facebooki i twittery

Bez papieru, bez błędów, szybko i elastycznie

„Najważniejsze dla nas było, aby system IT dostarczał pewnych i wiarygodnych informacji ze wszystkich zgromadzonych danych, a także posiadał możliwości ich sprawnego wyszukiwania i przygotowywania wydruków w różnych konfiguracjach, a także w znacznym stopniu ograniczył papierowy obieg dokumentów w naszej instytucji” – mówi Katarzyna Piwowar-Sulej z Departamentu Personalnego i Administracji  VB Leasing Polska SA.Czytaj dalej »Bez papieru, bez błędów, szybko i elastycznie