Archiwa tagu: Varico

Ogarnik.mobi – Ogarnij swój biznes

Ogarnik.mobi to nowa usługa biznesowa, przeznaczona na urządzenia pod kontrolą systemu Android oraz klasyczne telefony komórkowe, której zadaniem jest dostarczenie informacji księgowej (a w przyszłości kadrowej i wewnętrznej) do osoby decyzyjnej w ramach firmy lub działu.

Varico wspiera WOŚP

W minioną niedzielę 10 stycznia 2010 roku zorganizowany został już XVIII ogólnopolski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku datki zbierane były na doposażenie oddziałów onkologicznych w całej Polsce. Na dzień 12 stycznia tego roku uzbierana przez WOŚP kwota sięgnęła 36 118 272 zł. Taka suma może świadczyć tylko o hojności i dobrym sercu… Czytaj dalej »

Kompleksowe usługi informatyczne w ofercie Varico

W dobie komputerów i Internetu fachowa pomoc w zakresie usług informatycznych stała się  nieodzownym elementem rozwijających się firm z branży IT lub firm wykorzystujących w swojej codziennej pracy rozwiązania systemowe. Powołując się na wyniki badań dotyczących stosunku małych i średnich przedsiębiorstw do kwestii bezpieczeństwa, opublikowanych przez symantec.pl tylko 30% osób odpowiedzialnych za IT w polskich firmach… Czytaj dalej »

Varico® w ofercie Komputronika

Na drodze rozwoju, czyli jak to się zaczęło? Firma Varico® dbając nieustannie o poszerzenie kanału dystrybucji swojego oprogramowania w minionym miesiącu podjęła intensywne rozmowy z siecią Komputronik S.A.

Czy wiesz, czym są raporty mailowe w programach finansowo – księgowych?

Do tej pory biuro rachunkowe rozliczając płace blisko 50 firm, poświęcało około 2 dni na sporządzenie w arkuszu kalkulacyjnym i wysłanie osobom zainteresowanym zestawień finansowych. Takie zestawienia mają z założenia zapewnić kierownikom oraz pracownikom najwyższego szczebla wgląd w przychody i wydatki firmy, celem wypracowania solidnego zysku rocznego i ograniczenia kosztów.

Mobilna Księgowość

Powtarza się znany scenariusz: Okolice 20 dnia miesiąca, księgowość pracuje pełną parą, by wystawić wszystkie deklaracje. Niestety programy do prowadzenia księgowości dostępne na polskim rynku nie pozwalają na łączenie się z bazą danych poza murami firmy. Specjaliści z firmy Varico® przekonują, iż już niedługo nikt nie będzie musiał zostawać w biurze po godzinach.

20 lat minęło, jak jeden dzień

Mimo, że słowa piosenki Andrzeja Rosiewicza skłaniają nas do zaśpiewania „40 lat minęło”, to firma Varico® ma powód, by śpiewać „20 lat minęło”. Rok 2009 jest bowiem dla nas rokiem szczególnym – rokiem jubileuszowym. Dokładnie 20 lat temu odbyło się oficjalne podpisanie aktu notarialnego, który powołał spółkę Varico®…na wszystko mamy program do życia gospodarczego, a… Czytaj dalej »