Varico

Varico wspiera WOŚP

W minioną niedzielę 10 stycznia 2010 roku zorganizowany został już XVIII ogólnopolski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku datki zbierane były na doposażenie oddziałów onkologicznych w całej Polsce. Na dzień 12 stycznia tego roku uzbierana przez WOŚP kwota sięgnęła 36 118 272 zł. Taka suma może świadczyć tylko o hojności i dobrym sercu ofiarodawców, którym dobro i zdrowie dzieci nie jest obojętne. Czytaj dalej »Varico wspiera WOŚP

Kompleksowe usługi informatyczne w ofercie Varico

W dobie komputerów i Internetu fachowa pomoc w zakresie usług informatycznych stała się  nieodzownym elementem rozwijających się firm z branży IT lub firm wykorzystujących w swojej codziennej pracy rozwiązania systemowe. Powołując się na wyniki badań dotyczących stosunku małych i średnich przedsiębiorstw do kwestii bezpieczeństwa, opublikowanych przez symantec.pl tylko 30% osób odpowiedzialnych za IT w polskich firmach czuje, że ich sieć jest bezpieczna. A co z pozostałymi 70%?Czytaj dalej »Kompleksowe usługi informatyczne w ofercie Varico

Czy wiesz, czym są raporty mailowe w programach finansowo – księgowych?

Do tej pory biuro rachunkowe rozliczając płace blisko 50 firm, poświęcało około 2 dni na sporządzenie w arkuszu kalkulacyjnym i wysłanie osobom zainteresowanym zestawień finansowych. Takie zestawienia mają z założenia zapewnić kierownikom oraz pracownikom najwyższego szczebla wgląd w przychody i wydatki firmy, celem wypracowania solidnego zysku rocznego i ograniczenia kosztów.Czytaj dalej »Czy wiesz, czym są raporty mailowe w programach finansowo – księgowych?

Mobilna Księgowość

Powtarza się znany scenariusz: Okolice 20 dnia miesiąca, księgowość pracuje pełną parą, by wystawić wszystkie deklaracje. Niestety programy do prowadzenia księgowości dostępne na polskim rynku nie pozwalają na łączenie się z bazą danych poza murami firmy. Specjaliści z firmy Varico® przekonują, iż już niedługo nikt nie będzie musiał zostawać w biurze po godzinach.
Czytaj dalej »Mobilna Księgowość

20 lat minęło, jak jeden dzień

Mimo, że słowa piosenki Andrzeja Rosiewicza skłaniają nas do zaśpiewania „40 lat minęło”, to firma Varico® ma powód, by śpiewać „20 lat minęło”. Rok 2009 jest bowiem dla nas rokiem szczególnym – rokiem jubileuszowym. Dokładnie 20 lat temu odbyło się oficjalne podpisanie aktu notarialnego, który powołał spółkę Varico®…na wszystko mamy program do życia gospodarczego, a tym samym do służenia pomocą w prowadzeniu MSP.
Czytaj dalej »20 lat minęło, jak jeden dzień