Archiwa tagu: V2Media

Pierwszy polski kryminał internetowy Zaginione.pl już online

Strona www.zaginione.pl stanowi integralną część projektu Zaginione.pl. Internauci znajdą na niej pierwsze materiały filmowe, jak trailer i czołówkę serialu, a także sylwetki i wypowiedzi bohaterów. Na stronie ujawniane będą także dodatkowe poszlaki i wskazówki pomocne w rozwiązaniu historii zaginięcia przyjaciółek – Zuzy i Weroniki.

Sieć V2Media wprowadza do oferty V2Scroll

V2Scroll jest formą płaską, zajmującą całą szerokość serwisu, poprzez którą użytkownik może zainicjować emisję reklamy wideo w trybie pełnoekranowym. Po najechaniu na nią kursorem forma ekspandując zakrywa cały ekran i emituje spot reklamowy. Na V2Scroll’u poza kreacją wideo znajduje się powierzchnia przeznaczona na kreację flaszową umożliwiającą kliknięcie w przekaz.

Trzeci europejski oddział V2Media

V2Media jest na rumuńskim rynku internetowym jedynym podmiotem dedykowanym reklamie video oraz oferującym poza technologią także powierzchnię reklamową. Nowy oddział sieci emituje reklamy video na 120 witrynach, m.in. serwisie informacyjnym Hotnews.ro, stronie IT – Softpedia.com czy największym w Rumunii portalu parentingowym – Desprecopii.com.