Uwe Hoelzer

MAKRO Cash Carry uruchomiło w Lesznie MAKRO Punkt

MAKRO Cash & Carry uruchomiło w Lesznie kolejny MAKRO Punkt – filię poznańskiej hali, dedykowaną głównie klientom z sektora handlu detalicznego. Dzięki nowemu rozwiązaniu właściciele sklepów z Wielkopolski będą mogli jeszcze szybciej i sprawniej zaopatrywać się w asortyment potrzebny do codziennego prowadzenia biznesu. Obiekt różni się od innych hal formatem i specjalnie wyselekcjonowanym asortymentem.

Czytaj więcej »MAKRO Cash Carry uruchomiło w Lesznie MAKRO Punkt

MAKRO Cash & Carry reprezentuje Polskę w konkursie European Business Awards

MAKRO znalazło się w gronie 25 polskich firm wybranych, by reprezentować kraj w prestiżowym konkursie European Business Awards. Celem jest wyłonienie przedsiębiorstw, które najlepiej realizują trzy wartości przyświecające organizatorom konkursu: innowacyjność, doskonałość oraz zrównoważony rozwój.

Czytaj więcej »MAKRO Cash & Carry reprezentuje Polskę w konkursie European Business Awards

MAKRO Cash & Carry uruchomiło w Tarnowie nowy format hali

MAKRO Cash & Carry uruchomiło w Tarnowie MAKRO Punkt – filię krakowskiej hali, dedykowaną głównie klientom z sektora handlu detalicznego. Dzięki nowemu rozwiązaniu właściciele sklepów z Małopolski będą mogli jeszcze szybciej i sprawniej zaopatrywać się w asortyment potrzebny do codziennego prowadzenia biznesu. Nowy obiekt różni się od innych hal formatem i specjalnie wyselekcjonowanym asortymentem.Czytaj więcej »MAKRO Cash & Carry uruchomiło w Tarnowie nowy format hali