Uselab

UseLab zaprasza na Microsoft Technology Summit 2009

W dniach 29-30 września br. odbędzie się, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie – Microsoft Technology Summit 2009 (MTS 2009) – jedna z największych konferencji technologicznych w Polsce dla specjalistów, programistów oraz menedżerów z branży IT. – MTS to stały punkt w kalendarzu wszystkich, zainteresowanych trendami w IT. Tego wydarzenia nie można przegapić – przekonuje jeden z prelegentów Microsoft Technology Summit 2009,  Hubert Anyżewski, wiceprezes zarządu UseLab Sp. z o.o. Czytaj więcej »UseLab zaprasza na Microsoft Technology Summit 2009

UseLab edukuje w dobie Internetu

W dniach 19-20 września br. odbędzie się, w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie konferencja „Edukacja w dobie Internetu”. Spotkanie, współorganizowane przez Instytut Społecznej Psychologii Internetu i Komunikacji (SPiK), jest skierowane do środowisk edukacyjnych, w szczególności szkolnych – dyrektorów szkół, nauczycieli, rodziców, a także do wszystkich osób, które są zainteresowane zmianami w środowisku edukacyjnym, zachodzącymi w wyniku upowszechnienia Internetu i technologii informacyjnych.

Czytaj więcej »UseLab edukuje w dobie Internetu

UseLab jako partner w projekcie tworzenia narzędzi diagnostycznych dla polskiej edukacji

2 kwietnia 2009 r.  UseLab, rozpoczął prace przy trzyletnim Projekcie „Talent Game” – metodyka i narzędzia diagnozy predyspozycji i zainteresowań zawodowych uczniów. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Czytaj więcej »UseLab jako partner w projekcie tworzenia narzędzi diagnostycznych dla polskiej edukacji

UseLab partnerem w projekcie tworzenia narzędzi diagnostycznych dla polskiej edukacji

Spółka UseLab 2 kwietnia 2009 r.  rozpoczęła prace przy trzyletnim Projekcie „Talent Game” – metodyka i narzędzia diagnozy predyspozycji i zainteresowań zawodowych uczniów. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej »UseLab partnerem w projekcie tworzenia narzędzi diagnostycznych dla polskiej edukacji

UseLab zakończył analizę eye trackingową dla GG Network SA

UseLab Sp. z.o.o zakończyła dla GG Network S.A. (dawniej Gadu-Gadu S.A.) analizę eye trackingową projektu nowego portalu Gadu-Gadu (www.gadu-gadu.pl) oraz portali konkurencyjnych pod kątem komunikacji marketingowej. Badanie rozpoczęto w lutym 2009 roku na reprezentatywnej grupie (25 osób) wraz z statystycznymi analizami ilościowymi.

Czytaj więcej »UseLab zakończył analizę eye trackingową dla GG Network SA