Archiwa tagu: UPC

Święta z nowym pakietem i super tabletem w UPC

Na Święta UPC proponuje klientom domową rozrywkę w najwyższym wymiarze obrazu i dźwięku nie tylko dzięki nowym pakietom usług. W UPC czekają teraz na klientów także tablety i telewizory, dzięki czemu każdy będzie mógł zrobić gwiazdkowy prezent dla siebie i swojej rodziny.

Novem Group dla UPC

UPC Polska, dostawca superszybkiego szerokopasmowego Internetu, został nowym klientem Novem Group. Po wygranym przetargu, Novem zajmie się prowadzeniem działań marketingowych, których celem jest wsparcie działań sprzedażowych UPC. Właśnie startuje pierwsza kampania.

Cablecom, szwajcarska spółka UPC, przekracza internetową barierę dźwięku: 1.37 Gbit/s

14 lutego, w przededniu kongresu europejskiej branży kablowej, który rozpoczął się dzisiaj w Lucernie, Cablecom, szwajcarska spółka UPC, największy operator kablowy Szwajcarii przeprowadził próbę bicia rekordu prędkości Internetu, osiągając bezprecedensową prędkość na poziomie 1.37 Gbit na sekundę w tradycyjnej, koncentrycznej sieci kablowej.

TVP Seriale w Telewizji Cyfrowej UPC

Dziś UPC wprowadza do oferty nowy kanał TVP Seriale, który dostępny będzie dla wszystkich abonentów Telewizji Cyfrowej UPC. To prawdziwa gratka dla fanów polskich kultowych serialowych hitów, nadawanych 20 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki stałemu poszerzaniu oferty kanałów tematycznych UPC zapewnia obecnie klientom najbogatszy wybór kanałów filmowych i serialowych.

Styl życia Katarzyny Pakosińskiej w nowych spotach telewizyjnych, promujących potrójną usługę UPC

Jej energię, optymizm i uśmiech znają tysiące widzów. Od 16. sierpnia to właśnie do niej będzie należała główna rola w kampanii telewizyjnej UPC. Do udziału skusiła ją jednak nie tylko zabawna konwencja spotów telewizyjnych. Katarzyna Pakosińska, bo o niej mowa, jest nowoczesną kobietą w pełni korzystającą z rozrywki i potencjału innowacyjnych usług telekomunikacyjnych.

Nowości w ofercie promocyjnej UPC

UPC wprowadza nowe promocje na pakiety usług, dzięki którym dostępne są na atrakcyjnych warunkach, na tak długo, jak klient będzie chciał z nich korzystać. W promocji na potrójną usługę abonenci otrzymają trzecią, najtańszą usługę bez opłat. Przy zakupie dwóch usług, druga jest tańsza o 50% przez cały okres korzystania.