Przejdź do treści

UPC Polska

1 UPC Polska

70% internautów korzysta z ustawień prywatności w przeglądarce

upcIm więcej czasu spędzamy w Internecie, tym lepiej dbamy o swoją prywatność. Badanie przeprowadzone przez UPC Polska wśród użytkowników Internetu  pokazuje, że większość z nich korzysta z ustawień prywatności w poczcie, przeglądarce i serwisach społecznościwych. Świadomość kontroli nad danymi sprzyja dzieleniu się informacjami.  Konsumenci, którzy wzięli w nim udział deklarują, że do dzielenia się danymi motywuje ich przede wszystkim możliwość darmowego dostępu do produktów i usług (60%), otrzymywania zniżek (58%), lepszych usług (56%).

Czytaj dalej »70% internautów korzysta z ustawień prywatności w przeglądarce

UPC Polska i magazyn Gaga ogłosiły konkurs „Najlepszych stron www dla dzieci i o dzieciach”

UPC Polska i magazyn Gaga zapraszają rodziców i opiekunów do zgłaszania stron internetowych w konkursie na „Najlepsze strony www dla dzieci i o dzieciach”. Celem konkursu jest promowanie Internetu jako źródła wartościowych informacji dla rodziców oraz miejsca, w którym dzieci mogą się uczyć i bezpiecznie rozwijać.

Czytaj dalej »UPC Polska i magazyn Gaga ogłosiły konkurs „Najlepszych stron www dla dzieci i o dzieciach”

Kraków przystępuje do Koalicji „Dojrz@łość w sieci”

Miasto Kraków przystąpiło do Koalicji Na Rzecz Cyfrowego Włączenia Generacji 50+ „Dojrz@łość w sieci”. Uroczyste podpisanie deklaracji o współpracy odbyło się w gmachu Urzędu Miasta. Inicjatorami Koalicji są: UPC Polska oraz Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce. Poprzez współpracę i wymianę doświadczeń jej członkowie pragną aktywnie działać na rzecz wyrównywania szans w dostępie do nowych technologii, szczególnie w grupie osób powyżej 50 roku życia.

Czytaj dalej »Kraków przystępuje do Koalicji „Dojrz@łość w sieci”

Katarzyna Pakosińska w świecie nowoczesnej komunikacji i rozrywki UPC

Od 2 sierpnia, znaną polską artystkę kabaretową, Katarzynę Pakosińską, będzie można podziwiać nie tylko na scenie. Dziś rusza kampania wizerunkowa UPC z jej udziałem. Kampania promuje potrójną usługę UPC: telewizję cyfrową, Internet, telefon. Obejmie wszystkie media, wśród których wiodącym będzie telewizja.

Czytaj dalej »Katarzyna Pakosińska w świecie nowoczesnej komunikacji i rozrywki UPC

Polskie filmy w UPC NA ŻĄDANIE

Na najbliższe tygodnie w ramach usługi UPC NA ŻĄDANIE przygotowana została specjalna propozycja dla miłośników polskiego kina ostatnich lat. Od 20 kwietnia do 24 maja w UPC NA ŻĄDANIE pojawi się zakładka „POLSKIE FILMY”, która oferować będzie dostęp do 12 wybranych filmów, w tym do takich nowości, jak „Rewers” Borysa Lankosza, „Enen” Feliksa Falka, czy „Galerianki” Katarzyny Rosłaniec.

Czytaj dalej »Polskie filmy w UPC NA ŻĄDANIE

UPC jako pierwszy operator w Polsce wprowadza ultraszybki internet nowej generacji

UPC Polska, lider w zakresie prędkości przesyłu danych i jeden z największych polskich dostawców usług internetowych, wprowadza na rynek ultraszybki internet kablowy najnowszej generacji – UPC Fiber Power, oferujący prędkość transmisji danych do 120 Mb/s. Tym samym UPC stało się pierwszym operatorem usług telekomunikacyjnych w kraju, oferującym konsumentom tak szybki Internet na większą skalę i po bardzo korzystnych cenach.Czytaj dalej »UPC jako pierwszy operator w Polsce wprowadza ultraszybki internet nowej generacji

Promocja bezprzewodowego dostępu do Internetu – UPC WiFi Teraz usługa UPC WiFi bez dodatkowych opłat

UPC Polska, jeden z największych dostawców szerokopasmowego Internetu w Polsce, przygotowało nową promocję usługi UPC WiFi – Domowa Sieć Bezprzewodowa. Zarówno obecni, jak i nowi abonenci Internetu Turbo i Ultra mogą teraz zamówić modem WiFi i korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu bez dodatkowych opłat.Czytaj dalej »Promocja bezprzewodowego dostępu do Internetu – UPC WiFi Teraz usługa UPC WiFi bez dodatkowych opłat