Przejdź do treści

Uniwersytet Warszawski

1 Uniwersytet Warszawski

El Padre podczas COP 19

el padre11 listopada w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego zorganizowano „Welcome Reception” dla delegatów 19 Sesji Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych poświęconej zmianom klimatu, która jest największą międzyrządową konferencją na świecie. Agencja El Padre była wykonawcą eventu. 

Czytaj dalej »El Padre podczas COP 19

Event Management na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Dnia 17 września ruszyła rekrutacja na studia podyplomowe z zakresu Event Management organizowanych przez Stowarzyszenia Branży Eventowej wraz z Wydziałem Zarządzanie Uniwersytetu Warszawskiego na rok akademicki 2012-2013. Otwarcie nowego kierunku jest konsekwencją realizowanej misji edukacyjnej SBE. Koncepcja została omówiona szczegółowo podczas spotkania z władzami Wydziału Zarządzania UW przy okazji wspólnej konferencji, która obyła się w maju tr.

Czytaj dalej »Event Management na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

TunedIT- Algorytm na zaliczenie

Tradycyjny sposób zdobywania zaliczeń na Wydziale Matematyki i Informatyki, Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego powoli przechodzi do lamusa. zajęcia wykładowca, prof. UW dr hab. Nguyen Hung Son, zdecydował się na wykorzystanie nowoczesnej platformy naukowej TunedIT. Dzięki temu, studenci mają okazję w atrakcyjny i przyjemny sposób rozwijać swoje umiejętności. żeby zmobilizować swoich studentów w ten sposób do efektywniejszej pracy.

Czytaj dalej »TunedIT- Algorytm na zaliczenie

Studenci Uniwersytetu Warszawskiego zdobyli brązowy medal w Finale Akademickich Mistrzostw Świata w Programowaniu Zespołowym ACM sponsorowanych przez firmę IBM

Studenci Uniwersytetu Warszawskiego zdobyli brązowy medal w Finale Akademickich Mistrzostw Świata w Programowaniu Zespołowym ACM. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w sali filharmonii w Sztokholmie, gdzie tradycyjnie przyznawane są Nagrody Nobla. Tytuł mistrzowski obronił zespół z Sankt-Petersburskiego Uniwersytetu Informatyki, Mechaniki i Optyki.

Czytaj dalej »Studenci Uniwersytetu Warszawskiego zdobyli brązowy medal w Finale Akademickich Mistrzostw Świata w Programowaniu Zespołowym ACM sponsorowanych przez firmę IBM