Uniwersytet Ekonomiczny

Wrocławscy studenci w murach HP Global Business Center

36 studentów wrocławskich uczelni weźmie udział w szkoleniach i warsztatach zorganizowanych przez HP Global Business Center w ramach czwartej już edycji projektu HP Academy. Unikalną wiedzę w zakresie zarządzania projektami, obsługi klienta, zarządzania czasem czy wykorzystania programu Excel w codziennej pracy, przekażą uczestnikom pracownicy firmy z wieloletnim stażem zawodowym. Podczas praktycznych warsztatów specjaliści HP postarają się również przygotować studentów do skutecznego wejścia na rynek pracy: poszukiwania i selekcji odpowiednich ofert, przygotowania i umiejętności prawidłowego zachowania się podczas procesu rekrutacji oraz negocjacji wynagrodzenia. Zajęcia odbędą się na przełomie października i listopada w biurze firmy mieszczącym się we wrocławskim kompleksie Renoma.

Czytaj więcej »Wrocławscy studenci w murach HP Global Business Center

SzkolaBiznesu.eu motorem przedsiębiorczości w Małopolsce

Projekt „Uniwersyteckie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości Akademickiej”, realizowany przez Fundację Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej rozpoczyna kolejny etap rekrutacji do cyklu 10 bezpłatnych szkoleń (rekrutacja zakończy się 13 czerwca 2010). Każdy uczestnik kursu otrzyma bezpłatne wsparcie, poprzez uczestnictwo w kompleksowo przygotowanych cyklach szkoleń, dotyczących zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Projekt trwać będzie 2 lata, a ze szkoleń skorzysta ok. 200 osób z obszaru woj. małopolskiego.

Czytaj więcej »SzkolaBiznesu.eu motorem przedsiębiorczości w Małopolsce

Zbigniew Bartuś laureatem XIV edycji Nagrody im. E. Kwiatkowskiego

Już po raz czternasty wybrany został laureat prestiżowej Nagrody im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, przyznawanej przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie za wybitne osiągnięcia dziennikarskie o tematyce ekonomicznej. W tym roku Jury konkursu zadecydowało, iż laur zwycięstwa przypadnie Zbigniewowi Bartusiowi z Dziennika Polskiego. Wysokość Nagrody wynosi 15 000 tys. złotych, a jej Mecenasem jest Deutsche Bank PBC SA.Czytaj więcej »Zbigniew Bartuś laureatem XIV edycji Nagrody im. E. Kwiatkowskiego