Archiwa tagu: Uniwersytet Ekonomiczny

Wrocławscy studenci w murach HP Global Business Center

36 studentów wrocławskich uczelni weźmie udział w szkoleniach i warsztatach zorganizowanych przez HP Global Business Center w ramach czwartej już edycji projektu HP Academy. Unikalną wiedzę w zakresie zarządzania projektami, obsługi klienta, zarządzania czasem czy wykorzystania programu Excel w codziennej pracy, przekażą uczestnikom pracownicy firmy z wieloletnim stażem zawodowym. Podczas praktycznych warsztatów specjaliści HP postarają… Czytaj dalej »

SzkolaBiznesu.eu motorem przedsiębiorczości w Małopolsce

Projekt „Uniwersyteckie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości Akademickiej”, realizowany przez Fundację Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej rozpoczyna kolejny etap rekrutacji do cyklu 10 bezpłatnych szkoleń (rekrutacja zakończy się 13 czerwca 2010).

Zbigniew Bartuś laureatem XIV edycji Nagrody im. E. Kwiatkowskiego

Już po raz czternasty wybrany został laureat prestiżowej Nagrody im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, przyznawanej przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie za wybitne osiągnięcia dziennikarskie o tematyce ekonomicznej. W tym roku Jury konkursu zadecydowało, iż laur zwycięstwa przypadnie Zbigniewowi Bartusiowi z Dziennika Polskiego. Wysokość Nagrody wynosi 15 000 tys. złotych, a jej Mecenasem jest Deutsche Bank PBC SA.