Przejdź do treści

Unicorn Media

Statuetka Stevie Award dla wystawy Double Eagle 1933

Samlerhuset Group BV, w Polsce reprezentowana przez Skarbnicę Narodową, zdobyła brązową statuetkę Stevie Award® w prestiżowym konkursie International Business Awards, w kategorii „Komunikacja lub Kampania PR Roku – Reputation/Brand Management”. Nagroda została przyznana za organizację europejskiego tournée najdroższej złotej monety świata – amerykańskiego Double Eagle z 1933 r. Polska odsłona tournée została zorganizowana przez Skarbnicę Narodową przy współpracy z agencją PR Unicorn Media.

Czytaj dalej »Statuetka Stevie Award dla wystawy Double Eagle 1933

Unicorn Media podpisała długoterminową umowę z Medicalgorithmics S.A.

Unicorn Media podpisała umowę na obsługę PR firmy zajmującej się tworzeniem najbardziej zaawansowanych rozwiązań systemowych i algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej. W ramach współpracy Unicorn Media zapewni Spółce bieżącą obsługę PR, w tym prowadzenie kontaktów z dziennikarzami oraz prowadzenie PR-u produktowego. Za obsługę klienta będzie odpowiedzialny Robert Noremberg i Paula Malicka.

Czytaj dalej »Unicorn Media podpisała długoterminową umowę z Medicalgorithmics S.A.

Z Ciszewski PR do agencji Unicorn Media

Sylwia Sasal dołączyła do zespołu Unicorn Media, gdzie poprowadzi dział Corporate & Brand PR. Przez ostatnie 3 lata pracowała w agencji Ciszewski Public Relations, gdzie kierowała działem odpowiedzialnym za obsługę firm z sektora FMCG oraz pełniła funkcję PR Managera agencji. Sasal specjalizuje się w PR korporacyjnym, produktowym, oraz zarządzaniu kryzysowym. Do portfolio obsługiwanych przez nią klientów należą m.in takie marki jak NIVEA, Nestlé, Carlsberg, Carrefour, Bayer, Actavis oraz BRITA.

Czytaj dalej »Z Ciszewski PR do agencji Unicorn Media

Unicorn Media dla Fachowcy.pl

Agencja Unicorn Media nawiązała współpracę z Fachowcy.pl Ventures S.A. – właścicielem portalu zbierającym społeczność firm z sektora MSP wraz z opiniami o ich usługach i produktach. W ramach podpisanej umowy agencja poprowadzi działania IR, wspierając debiut spółki na alternatywnym rynku NewConnect. Umowa została podpisana na 3 miesięcy z możliwością jej przedłużenia.

Czytaj dalej »Unicorn Media dla Fachowcy.pl

Unicorn Media dla Genomedu

Agencja Unicorn Media nawiązała współpracę z Genomed Sp. z o.o. – liderem branży diagnostyki i badań genetycznych. W ramach podpisanej umowy agencja poprowadzi działania PR, w tym media relations oraz komunikację wspierającą debiut spółki na alternatywnym rynku NewConnect. Umowa została podpisana na 5 miesięcy z możliwością jej przedłużenia.

Czytaj dalej »Unicorn Media dla Genomedu