Archiwa tagu: UNESCO

Urlop jak w bajce

Wszystkim tym, którzy marzą o bajkowym urlopie, jeden z największych w Europie specjalistów od domków letniskowych oferuje noclegi w niezwykłych miejscach. Casamundo posiada szczególnie bogatą ofertę obiektów wakacyjnych w Toskanii, gdzie można spędzić wspaniały urlop wśród winnic, jednak najnowszym trendem są wczasy w trullo. Te śnieżnobiałe kamienne domki o grubych ścianach chroniących przed upałem są największą atrakcją Apulii, regionu na włoskim „obcasie”.

Sylwestrowa noc za granicą z fly.pl

Do ostatniego dnia roku coraz bliżej, więc warto już teraz zastanowić się nad tym, jak i gdzie można go spędzić. Internetowe biuro podróży Fly.pl już w październiku wprowadziło do sprzedaży ofertę wyjazdów zagranicznych na Sylwestra, przygotowaną przez renomowane biura podróży. Dla szukających ciekawych propozycji, Fly.pl przygotował zestawienie najciekawszych 7-dniowych wyjazdów sylwestrowych.

1000 powodów, żeby odwiedzić Wielką Brytanię

Potrzebujesz pretekstu, żeby odwiedzić Wielką Brytanię? Za 1000 dni, liczonych od 31 października 2009 roku, odbędzie się CEREMONIA OTWARCIA IGRZYSK OLIMPIJSKICH LONDYN 2012. Podajemy co najmniej kilka powodów, dla których warto pojechać do Wielkiej Brytanii jeszcze przed igrzyskami.

Staromiejskie piwnice w internecie

Zapraszamy na stronę internetową poświęconą „Renowacji i adaptacji na cele kulturalne piwnic staromiejskich Warszawy na obszarze wpisu na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO”.

3e Software House & Interactive Agency stworzyła identyfikację wizualną oraz serwis akcji Światowego Dnia Książki w Polsce

Zlecenie Polskiej Izby Ksiązki dotyczyło realizacji takich zadań jak: projekt ogólnej koncepcji wizualnej akcji wraz z logo, stworzenie plakatu oraz innych materiałów promocyjnych (zakładki, kartki) a także projekt i realizacja serwisu internetowego.

Światowy Dzień Książki

Już po raz trzeci na terenie całej Polski obchodzić będziemy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Oficjalnie UNESCO ogłosiło 23 kwietnia świętem książki w roku 1995. To data śmierci Cervantesa, urodzin i śmierci Szekspira.

Architektoniczna awangarda w Łodzi. W mieście powstaje apartamentowiec w kształcie statku

W Łodzi powstaje pierwszy ekskluzywny apartamentowiec – Marina. Od innych inwestycji nieruchomościowych w mieście różni się nie tylko lokalizacją i jakością oferowanych lokali, ale także nietypowym projektem architektonicznym i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Budynek ma kształt statku, a wśród zastosowanych materiałów króluje szkło i aluminium.