Przejdź do treści

UEFA EURO 2012

Agencja Allegro za kulisami Warszawskiej Strefy Kibica

Agencja Allegro była producentem programu artystycznego największego Fan Zone w historii Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012™ – oficjalnej Strefy Kibica w Warszawie, organizowanej przez miasto stołeczne Warszawa. Przez cały czas trwania Turnieju, na Placu Defilad odbyły się dziesiątki koncertów polskich i zagranicznych gwiazd, liczne animacje oraz akcje oficjalnych sponsorów. Pod Pałacem Kultury i Nauki czeka największa w Polsce strefa kibica.

Czytaj dalej »Agencja Allegro za kulisami Warszawskiej Strefy Kibica

Szpilki kontra football w Centrum Handlowym NoVa Park

Już w dniach 16-17 czerwca 2012 roku w NoVa Park – największym i najnowocześniejszym centrum handlowo-rozrywkowym w województwie lubuskim – odbędzie się event „Szpilki kontra piłka”. W samym środku sportowych emocji rozbudzonych przez UEFA EURO 2012 odbędzie się niezwykłe spotkanie, w czasie którego klientki NoVa Park będą mogły kibicować urodzie. Prezentacje najnowszych kolekcji, spotkanie ze stylistką czy żywe wystawy sklepowe to tylko niektóre z atrakcji czekające na wszystkich, którzy chcą odpocząć od piłkarskiej Strefy Kibica.

Czytaj dalej »Szpilki kontra football w Centrum Handlowym NoVa Park

Mistrzowska wystawa w Magnolia Park

W związku z odbywającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, w piątek, 15 czerwca 2012 roku, w centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu zostanie uruchomiona specjalna Mistrzowska Wystawa poświęcona inwestycjom realizowanym w Polsce w związku z UEFA EURO 2012™. Wystawa będzie czynna do 8 lipca 2012 roku. Do tego czasu w każdy weekend klienci galerii będą też mogli poczuć piłkarskie emocje, grając w grę FIFA 12 na PlayStation czy w popularne piłkarzyki. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych.

Czytaj dalej »Mistrzowska wystawa w Magnolia Park

Strefa Waszych emocji zaprasza. Wejście bezpłatne

Nowoczesna i atrakcyjna, z bogatym programem artystycznym – taka właśnie będzie poznańska Oficjalna Strefa Kibica UEFA EURO 2012TM. Organizatorzy zadbali o to, by każdy znalazł w niej coś dla siebie. Będzie to miejsce nie tylko świetnej zabawy i sportowych przeżyć, ale przede wszystkim dowód na to, że Poznań jest miastem wyjątkowym, pełnym niezwykłych ludzi i miejscem, do którego warto powracać.

Czytaj dalej »Strefa Waszych emocji zaprasza. Wejście bezpłatne

Już 7 czerwca oficjalne otwarcie Strefy Kibica MasterCard. Baw się z nami podczas UEFA EURO 2012

Już za tydzień rozpocznie się największy turniej piłki nożnej rozgrywany w Polsce – UEFA EURO 2012™. Na gości Strefy Kibica MasterCard – Narodowego Sponsora Mistrzostw Europy – będą czekać fantastyczne atrakcje, które wszystkim fanom futbolu umilą czas podczas meczów i między nimi.

Czytaj dalej »Już 7 czerwca oficjalne otwarcie Strefy Kibica MasterCard. Baw się z nami podczas UEFA EURO 2012

Kobiecym okiem – czyli piłka nożna widziana przez kobiety wyniki badania MasterCard

Czy kobiety zostawiają swoich partnerów samym sobie, gdy Ci oglądają mecz? Czy oglądają mecze piłkarskie, aby im się przypodobać? Dlaczego według nich mężczyźni oglądają piłkę nożną? Na te wszystkie pytania odpowiada badanie przeprowadzone na zlecenie firmy MasterCard, Sponsora Narodowego UEFA EURO 2012™.

Czytaj dalej »Kobiecym okiem – czyli piłka nożna widziana przez kobiety wyniki badania MasterCard