Przejdź do treści

Uczelnia Łazarskiego

Na Uczelni Łazarskiego rusza pierwsza edycja studiów podyplomowych pod nazwą Polska Szkoła Mentoringu

Od kilku lat obserwuje się rosnące zainteresowanie mentoringiem w środowisku biznesu oraz innych sektorach życia publicznego. Dlatego tak ważne jest stworzenie profesjonalnej kadry mentorów, jak również koordynatorów wdrażania mentoringu w organizacjach, która będzie odpowiednio przygotowana do profesjonalnego i opartego na wartościach praktykowania metody mentoringu.Czytaj dalej »Na Uczelni Łazarskiego rusza pierwsza edycja studiów podyplomowych pod nazwą Polska Szkoła Mentoringu

1 Uczelnia Łazarskiego

Konkurs na esej – nagrodą bezpłatne studia z zakresu prawa International Legal Skills

uczelnia łazarskiegoWydział Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego ogłasza kolejną edycję konkursu na napisanie eseju, w którym główną nagrodą jest bezpłatny udział w programie International Legal Skills. ILS to jednoroczny kurs z zakresu prawa realizowany w języku angielskim na Wydziale Prawa Uczelni Łazarskiego, posiadający akredytację Międzynarodowego Centrum Studiów Prawniczych w Salzburgu. Laureaci konkursu za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca otrzymają 50% zniżki w opłacie za studia.

Czytaj dalej »Konkurs na esej – nagrodą bezpłatne studia z zakresu prawa International Legal Skills

2 Uczelnia Łazarskiego

Prestiżowe studia LLM Law – Master of Laws Coventry University od listopada na Uczelni Łazarskiego

uczelnia łazarskiegoStudia LLM to dla prawników odpowiednik studiów MBA w zarządzaniu i ekonomii. Pozwalają pogłębić wiedzę w zakresie prawa międzynarodowego, w wybranej, ścisłej specjalizacji i zapoznać się z rozwiązaniami i systemem prawnym w innych krajach w Europie, czy na świecie. Na Uczelni Łazarskiego będzie można uzyskać tytuł LLM Law – Master of Laws  uznanej brytyjskiej uczelni – Coventry University.

Czytaj dalej »Prestiżowe studia LLM Law – Master of Laws Coventry University od listopada na Uczelni Łazarskiego

SOS Maturalne – druga edycja kursu Uczelni Łazarskiego

Do matury z matematyki pozostało już niewiele czasu. Zamiast siedzieć nad arkuszami egzaminacyjnymi, warto przetestować swoją wiedzę w interaktywnym, darmowym kursie z matematyki na poziomie podstawowym. Kurs Uczelni Łazarskiego w formie e-learningu pozwoli przejść systematycznie przez cały program szkolny, a aplikacja na telefon z kalkulatorem i wzorami to szybkie SOS podczas nauki. Z pierwszej edycji kursu skorzystało blisko 10 tys. maturzystów!

Czytaj dalej »SOS Maturalne – druga edycja kursu Uczelni Łazarskiego

Uczelnia Łazarskiego będzie kształcić przyszłych mediowców

Uczelnia Łazarskiego we współpracy z Biurem Reklamy i Handlu TVP SA, biurem sprzedaży Atmedia, domem mediowym Universal McCann oraz redakcjami „Briefu” i Mediarunu uruchamia studia podyplomowe „Planowanie i realizacja kampanii reklamowych w mediach”. Przyszłych pracowników domów mediowych i biur reklamy kształcić będą praktycy z branży marketingowej.

Czytaj dalej »Uczelnia Łazarskiego będzie kształcić przyszłych mediowców

Uczelnia Łazarskiego podpisała umowę z CIMA Chartered Institute of Management Accountants

18 października 2011 Prezydent Uczelni Łazarskiego, Juliusz Madej, oraz Andrew Harding, Managing Director of CIMA i Fiona Harvey, Market Director – Performane and Emerging Markets, podpisali Memorandum of Understanding pomiędzy obiema instytucjami. Na mocy tego porozumienia Uczelnia Łazarskiego wprowadza nową specjalność – Rachunkowość Zarządcza, która prowadzona będzie na studiach pierwszego stopnia na kierunku Finanse i rachunkowość.

Czytaj dalej »Uczelnia Łazarskiego podpisała umowę z CIMA Chartered Institute of Management Accountants

Branża internetowa bez tajemnic

Prowadzenie działań marketingowych w Internecie to dla coraz większej liczby firm podstawa działalności. Z dnia na dzień rośnie rola Internetu w komunikacji marketingowej przedsiębiorstw, a w ślad za nią rosną budżety na reklamę w sieci, pozostawiając w tyle tradycyjne środki przekazu. Również systematycznie zwiększająca się liczba użytkowników Internetu sprawia, że olbrzymi potencjał e-marketingu jako formy promocji produktów czy usług, jest doceniany przez coraz większą liczbę firm na polskim rynku.

Czytaj dalej »Branża internetowa bez tajemnic

Uczelnia Łazarskiego nawiązała współpracę z marką Oxford

Uczelnia Łazarskiego, wraz ze znaną firmą papierniczą Oxford, organizuje konkurs na ambasadorów marki zeszytów. Na podstawie przesłanych zgłoszeń, wybranych zostanie 20 osób, które zostaną ambasadorami produktów Oxford. Wraz z 40 najlepszymi studentami Uczelni Łazarskiego otrzymają oni zapas zeszytów Oxford na cały semestr.

Czytaj dalej »Uczelnia Łazarskiego nawiązała współpracę z marką Oxford

Nowa specjalność e-biznes i innowacje na Uczelni Łazarskiego

Odpowiadając na potrzeby rynku pracy, Uczelnia Łazarskiego stworzyła wspólnie ze specjalistami z Core PR, Invent, BOC oraz IAB program specjalności I stopnia na wydziale Ekonomii – e-biznes i innowacje. Kierunek powstał w ramach projektu „Budowa potencjału Uczelni Łazarskiego na potrzeby gospodarki opartej na wiedzy”, współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Specjalność dostępna jest zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Czytaj dalej »Nowa specjalność e-biznes i innowacje na Uczelni Łazarskiego