Archiwa tagu: Uczelnia Łazarskiego

Na Uczelni Łazarskiego rusza pierwsza edycja studiów podyplomowych pod nazwą Polska Szkoła Mentoringu

Od kilku lat obserwuje się rosnące zainteresowanie mentoringiem w środowisku biznesu oraz innych sektorach życia publicznego. Dlatego tak ważne jest stworzenie profesjonalnej kadry mentorów, jak również koordynatorów wdrażania mentoringu w organizacjach, która będzie odpowiednio przygotowana do profesjonalnego i opartego na wartościach praktykowania metody mentoringu.

Konkurs na esej – nagrodą bezpłatne studia z zakresu prawa International Legal Skills

Wydział Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego ogłasza kolejną edycję konkursu na napisanie eseju, w którym główną nagrodą jest bezpłatny udział w programie International Legal Skills. ILS to jednoroczny kurs z zakresu prawa realizowany w języku angielskim na Wydziale Prawa Uczelni Łazarskiego, posiadający akredytację Międzynarodowego Centrum Studiów Prawniczych w Salzburgu.

Prestiżowe studia LLM Law – Master of Laws Coventry University od listopada na Uczelni Łazarskiego

Studia LLM to dla prawników odpowiednik studiów MBA w zarządzaniu i ekonomii. Pozwalają pogłębić wiedzę w zakresie prawa międzynarodowego, w wybranej, ścisłej specjalizacji i zapoznać się z rozwiązaniami i systemem prawnym w innych krajach w Europie, czy na świecie.

Uczelnia Łazarskiego będzie kształcić przyszłych mediowców

Uczelnia Łazarskiego we współpracy z Biurem Reklamy i Handlu TVP SA, biurem sprzedaży Atmedia, domem mediowym Universal McCann oraz redakcjami „Briefu” i Mediarunu uruchamia studia podyplomowe „Planowanie i realizacja kampanii reklamowych w mediach”. Przyszłych pracowników domów mediowych i biur reklamy kształcić będą praktycy z branży marketingowej.

Uczelnia Łazarskiego podpisała umowę z CIMA Chartered Institute of Management Accountants

18 października 2011 Prezydent Uczelni Łazarskiego, Juliusz Madej, oraz Andrew Harding, Managing Director of CIMA i Fiona Harvey, Market Director – Performane and Emerging Markets, podpisali Memorandum of Understanding pomiędzy obiema instytucjami. Na mocy tego porozumienia Uczelnia Łazarskiego wprowadza nową specjalność – Rachunkowość Zarządcza, która prowadzona będzie na studiach pierwszego stopnia na kierunku Finanse i rachunkowość.

Branża internetowa bez tajemnic

Prowadzenie działań marketingowych w Internecie to dla coraz większej liczby firm podstawa działalności. Z dnia na dzień rośnie rola Internetu w komunikacji marketingowej przedsiębiorstw, a w ślad za nią rosną budżety na reklamę w sieci, pozostawiając w tyle tradycyjne środki przekazu. Również systematycznie zwiększająca się liczba użytkowników Internetu sprawia, że olbrzymi potencjał e-marketingu jako formy promocji produktów czy usług, jest doceniany przez coraz większą liczbę firm na polskim rynku.