Tytan Professional

Jak wybierać klej do płytek – cechy okładziny a właściwości zaprawy

Profesjonalny montaż płytek gwarantuje trwały efekt na lata, pod warunkiem użycia specjalistycznych zapraw klejowych. W zależności od tego, jaki rodzaj okładziny będzie układany (gres, kamień naturalny, mozaika, płytki wielkoformatowe) powinno się zastosować taki produkt, który pozwoli osiągnąć najlepszy rezultat. Jakie czynniki warto wziąć pod uwagę?

Czytaj więcej »Jak wybierać klej do płytek – cechy okładziny a właściwości zaprawy

Silikony szklarskie Tytan Professional – trwałe uszczelnianie oszklonych konstrukcji

Silikony szklarskie charakteryzują się dużą siłą wiązania i dobrą przyczepnością do szkła, glazury i ceramiki, dlatego są polecane do uszczelniania ram okiennych oraz szklenia witryn. Odporność spoiny na warunki atmosferyczne umożliwia stosowanie produktów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.Czytaj więcej »Silikony szklarskie Tytan Professional – trwałe uszczelnianie oszklonych konstrukcji

Grupa Selena po raz kolejny stawia na innowacyjność

Grupa Selena – holding spółek prowadzących produkcję i dystrybucję chemii budowlanej na całym świecie – wprowadziła do oferty innowacyjne produkty uszczelniające i ociepleniowe: akryl szpachlowy szybki TYTAN Professional oraz klej do płyt XPS i styropianu TYTAN EOS. Nowości zaprezentowano po raz pierwszy podczas VIII edycji Targów Polskich Składów Budowlanych (PSB), które odbyły się w dniach 15-18 kwietnia 2010 w Kielcach. Na stoisku Seleny pojawiły się również papy i gonty spółki Matizol.

Czytaj więcej »Grupa Selena po raz kolejny stawia na innowacyjność

Grupa Selena wprowadza innowacyjny Aplikator 3600 na nowe rynki

Grupa Selena – holding spółek prowadzących produkcję i dystrybucję chemii budowlanej na całym świecie – wprowadza na rynek rosyjski innowacyjny Aplikator 3600, w który wyposażone zostały wszystkie uszczelniacze pod marką Tytan Professional. Selena jest pierwszą firmą, która zdecydowała się wprowadzić to rozwiązanie na skalę masową.

Czytaj więcej »Grupa Selena wprowadza innowacyjny Aplikator 3600 na nowe rynki

TOP MARKA 2010 dla Tytan Professional

Marka nr 1 segmentu chemii budowlanej, Tytan Professional znalazła się w prestiżowym gronie najlepiej postrzeganych marek ogólnopolskiego zestawienia – TOP MARKA 2010. Wyróżnienie to jest potwierdzeniem wysokiej oceny marki i jej jakości w oczach polskich konsumentów. Tytuł TOP MARKA jest przyznawany w największym ogólnopolskim programie konsumenckim – Laur Konsumenta. W tym roku decyzją komisji konkursowej produkty Tytan Professional otrzymały wyróżnienie w kategorii „Wyposażenie budownictwa”. W ocenie wzięto pod uwagę popularność marki wśród polskich konsumentów na przestrzeni ostatnich pięciu lat.Czytaj więcej »TOP MARKA 2010 dla Tytan Professional