TYTAN EOS

Grupa Selena po raz kolejny stawia na innowacyjność

Grupa Selena – holding spółek prowadzących produkcję i dystrybucję chemii budowlanej na całym świecie – wprowadziła do oferty innowacyjne produkty uszczelniające i ociepleniowe: akryl szpachlowy szybki TYTAN Professional oraz klej do płyt XPS i styropianu TYTAN EOS. Nowości zaprezentowano po raz pierwszy podczas VIII edycji Targów Polskich Składów Budowlanych (PSB), które odbyły się w dniach 15-18 kwietnia 2010 w Kielcach. Na stoisku Seleny pojawiły się również papy i gonty spółki Matizol.

Czytaj więcej »Grupa Selena po raz kolejny stawia na innowacyjność

Grupa Selena osiągnęła 9 mln zysku w pierwszym kwartale 2009

Grupa Selena – prowadzący działalność na całym świecie holding spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej – w I kwartale 2009 roku osiągnęła przychody ze sprzedaży w wysokości 102 mln zł, co oznacza wzrost o 9% w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego. Jednocześnie Grupa odnotowała wzrost marży brutto na sprzedaży o 4,3 mln zł. Zysk netto Grupy wyniósł 9,05 mln zł w porównaniu ze stratą 2,5 mln zł w analogicznym okresie roku poprzedniego.

Czytaj więcej »Grupa Selena osiągnęła 9 mln zysku w pierwszym kwartale 2009

Selena FM SA „Przejrzystą Firmą 2008”

Selena FM SA – spółka holdingowa Grupy Selena zajmującej się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej na całym świecie – została wyróżniona certyfikatem „Przejrzysta Firma 2008”. Nagroda przyznawana jest przedsiębiorstwom, które w swoim działaniu kierują się zasadą wiarygodności i uczciwości finansowej. Organizatorem konkursu jest firma Dun and Bradstreet Poland we współpracy z Getin Bankiem.
Czytaj więcej »Selena FM SA „Przejrzystą Firmą 2008”

Selena wygrywa innowacjami – Klej do styropianu TYTAN EOS nagrodzony

Klej do styropianu Tytan EOS firmy Selena SA – jednej ze spółek Grupy Selena, holdingu firm zajmujących się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej – został wyróżniony podczas Forum Nowoczesnych Technologii MTP Budma w Poznaniu. Uroczystość wręczenia statuetki TOP BUILDERA 2009 odbyła się 21 stycznia 2009.
Czytaj więcej »Selena wygrywa innowacjami – Klej do styropianu TYTAN EOS nagrodzony

Grupa Selena realizuje cele emisyjne oferty publicznej

Ponad 38 milionów złotych na inwestycje przeznaczyła w październiku Grupa Selena. Kwotę tę wydano na akwizycję fabryki zapraw klejowych oraz utworzenie nowej spółki w Chinach. Źródłem finansowania obu inwestycji są środki pozyskane przez Selenę w wyniku przeprowadzonej w kwietniu 2008 roku publicznej emisji akcji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Czytaj więcej »Grupa Selena realizuje cele emisyjne oferty publicznej