tvscreen.pl

Śluby Panieńskie i Janosik na tvscreen.pl

Serwis e-VOD tvscreen.pl udostępnił bijącą rekordy oglądalności polską komedię kostiumową „Śluby Panieńskie” w reżyserii Filipa Bajona. Już od 1 marca 2011 roku każdy użytkownik sieci będzie mógł oglądać najnowszą adaptację historii słynnego zbójnika pt. „Janosik. Prawdziwa historia”, wyreżyserowaną przez Agnieszkę Holand i Kasię Adamik.

Czytaj więcej »Śluby Panieńskie i Janosik na tvscreen.pl

Najnowsza „Opowieść wigilijna” w tvscreen.pl

Już od 5 grudnia br. „Opowieść wigilijną” w reżyserii Roberta Zemeckisa z Jimem Carreyem w roli głównej będzie można oglądać on-line w tvscreen.pl – internetowej platformie VOD. Wśród ponad 20 grudniowych nowości użytkownicy serwisu znajdą: „Pewnego razu w Rzymie”, Toy Story 3. Edycję specjalną”, „Co nas kręci co nas podnieca”, „Oszukaną”, „Święty interes” czy „Świętego Mikołaja 3”.

Czytaj więcej »Najnowsza „Opowieść wigilijna” w tvscreen.pl

Filmowe hity e-VOD za darmo w najnowszym PC Formacie

Czytelnicy listopadowego numeru PC Formatu (11/2010), który właśnie trafił do sprzedaży, otrzymają za darmo jeden z kilkuset filmów dostępnych w internetowym serwisie wideo na żądanie tvscreen.pl (www.tvscreen.pl). Unikalny kod umożliwiający bezpłatny, 48 godziny dostęp do wybranego tytułu został umieszczony pod zdrapką, na specjalnym kuponie wewnątrz wydania.

Czytaj więcej »Filmowe hity e-VOD za darmo w najnowszym PC Formacie