Przejdź do treści

TVP

Uczelnia Łazarskiego będzie kształcić przyszłych mediowców

Uczelnia Łazarskiego we współpracy z Biurem Reklamy i Handlu TVP SA, biurem sprzedaży Atmedia, domem mediowym Universal McCann oraz redakcjami „Briefu” i Mediarunu uruchamia studia podyplomowe „Planowanie i realizacja kampanii reklamowych w mediach”. Przyszłych pracowników domów mediowych i biur reklamy kształcić będą praktycy z branży marketingowej.

Czytaj dalej »Uczelnia Łazarskiego będzie kształcić przyszłych mediowców

El Padre w TVP dla marki Garnier

29 marca 2011 roku w STUDIO 5 zlokalizowanym przy ulicy Woronicza (TVP SA) odbyło się spotkanie prasowe marki Garnier firmy L’Oreal Polska. Podczas spotkania utrzymanego w konwencji filmowej zaprezentowano nową Ambasadorkę marki Garnier – Katarzynę Glinkę. Za kompleksową kreację i realizację wydarzenia odpowiedzialna była agencja El Padre.

Czytaj dalej »El Padre w TVP dla marki Garnier

itelligence świadczy usługi Telewizji Polskiej

Firma itelligence wygrała przetarg na optymalizację uprawnień oraz przydziału licencji wraz z segregacją uprawnień w systemie SAP w TVP S.A. Celem projektu jest zwiększenie kontroli bezpieczeństwa danych oraz optymalne wykorzystanie posiadanych licencji SAP w TVP S.A. Z rozwiązania SAP korzysta w TVP S.A. ponad 3 800 użytkowników. Projekt potrwa do czerwca 2011.

Czytaj dalej »itelligence świadczy usługi Telewizji Polskiej

Dodatkowe materiały z „Licencji na wychowanie” do obejrzenia w internecie

Firma A2 Multimedia ― we współpracy z ATM Grupą i TVP ― wyprodukowała specjalny format internetowy bazujący na postaciach i fabule z serialu „Licencja na wychowanie”, emitowanego na antenie TVP2. Seria tzw. webisodów (od połączenia angielskich zwrotów web i episode) pozwala na poznanie osobistych odczuć i refleksji dzieci z rodzin Barańskich i Leszczyńskich. Młodzi bohaterowie wyrażają opinie o „metodach wychowawczych” stosowanych przez rodziców, prowokując tym samym swoje pokolenie do dyskusji na ten temat. „Licencja na wychowanie ― Przypadki” są emitowane na stronie www.licencja.tivi.pl od 27 października.

Czytaj dalej »Dodatkowe materiały z „Licencji na wychowanie” do obejrzenia w internecie