TVN Turbo

„Samochód marzeń – Kup i zrób”. Weź udział w sondzie i wybierz auto, które chcesz zobaczyć w programie

Motoricus S.A. wraz z kanałem telewizyjnym TVN Turbo przygotowują drugą edycję popularnego programu „Samochód marzeń – kup i zrób”. Specjalnie z tej okazji dla widzów została przygotowana sonda, w której mogą oni zadecydować, które modele najchętniej zobaczyliby w warsztacie sieci Motoricus. Głosowanie trwa do końca lipca i każdy może wziąć w nim udział.

Czytaj dalej »„Samochód marzeń – Kup i zrób”. Weź udział w sondzie i wybierz auto, które chcesz zobaczyć w programie

Kierowca L-SPRT jurorem w programie „Wydaje Ci się, że umiesz jeździć?”

Doskonalenie techniki jazdy oraz bezpieczeństwo na drogach to tematy, o których wadze nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Jest wiele możliwości zwiększania swoich umiejętności za kierownicą, a jedną z nich może być udział w drugiej edycji programu „Wydaje Ci się, że umiesz jeździć?”, emitowanego na antenie TVN Turbo. Tym razem zmianie uległy zarówno jego formuła, jak i skład jury.

Czytaj dalej »Kierowca L-SPRT jurorem w programie „Wydaje Ci się, że umiesz jeździć?”

Lark FreeBird 43.2 – 4,3” ekran, szybki i czuły odbiornik GPS

Dla miłośników mniejszych i tańszych nawigacji przeznaczony jest Lark FreeBird 43.2 – z ekranem o przekątnej 4,3 cala. Nawigacja ma nowy, szybki procesor Samsung S3C2416, sprawnie przeliczający trasy przejazdu oraz nowy, bardzo czuły odbiornik GPS Atheros AR1511, zapewniający szybkie wyszukiwanie satelitów i precyzyjną nawigację nawet w trudnych warunkach terenowych. Czytaj dalej »Lark FreeBird 43.2 – 4,3” ekran, szybki i czuły odbiornik GPS

HTC Touch HD zwycięża w plebiscycie „Męska Rzecz 2008”

Zgodnie z zapowiedziami, 15 stycznia br. na uroczystej gali „Męska Rzecz 2008” telewizji TVN Turbo nastąpiło ogłoszenie wyników plebiscytu. Widzowie wraz z jurorami zadecydowali co mężczyźni lubią najbardziej. Miano „Męskiej Rzeczy 2008” w kategorii Gadżet i Elektronika zdobył najnowszy i najbardziej zaawansowany smartfon HTC Touch HD z ogromnym ekranem dotykowym.
Czytaj dalej »HTC Touch HD zwycięża w plebiscycie „Męska Rzecz 2008”