TVN CNBC

Nowy „Progr@m” w TVN CNBC

6 lutego (wtorek), o godz. 18.00, startuje nowy program w TVN CNBC – „Progr@m” . Co tydzień widzowie będą mogli podpatrywać pomysły gości „Progr@mu”, czyli największych graczy internetowego biznesu: nad czym pracują twórcy internetowych start-up’ów? Jakie typy biznesu da się teraz sfinansować pieniędzmi funduszy venture capital a do czego dadzą się namówić aniołowie biznesu?

Czytaj dalej »Nowy „Progr@m” w TVN CNBC

Strefa Euro w TVN CNBC

Kanał TVN CNBC wystartował z akcją „Strefa Euro”. Ile można zarobić na mistrzostwach świata opowiedzą Ci, którzy już czerpią profity z poczynionych inwestycji, a także osoby, które zainwestowały i czekają na zyski. Czy i gdzie można jeszcze znaleźć okazję do zarobienia na Euro2012?

Czytaj dalej »Strefa Euro w TVN CNBC

TVN CNBC najpopularniejszą stacją telewizyjną wśród inwestorów

Inwestorzy i analitycy wskazali kanał TVN CNBC jako najpopularniejszą stację telewizyjną, w ramach badania WarsawScan przeprowadzonego przez NBS Communications. Badania te są cennym źródłem wiedzy o oczekiwaniach inwestorów w zakresie komunikacji i informacji niezbędnych w ocenie atrakcyjności inwestycyjnej spółek. Zrealizowane zostały w dniach 1 – 11 marca 2011 r. 

Czytaj dalej »TVN CNBC najpopularniejszą stacją telewizyjną wśród inwestorów

Nowy wizerunek TVN CNBC

W poniedziałek, 30 sierpnia, TVN CNBC pokaże się w nowej odsłonie! Zmienia się nazwa, logotyp oraz oprawa graficzno-muzyczna kanału. Ramówka stacji zyska dwa nowe programy – „Strategie Rynkowe” i „Blajer mówi: BIZNES”. Zmiany te zostały wprowadzone na 3 urodziny stacji.

Czytaj dalej »Nowy wizerunek TVN CNBC

Konsekwencje wprowadzenia Krajowego Systemu Opłat Drogowych

W lipcu 2011 roku ma ruszyć w Polsce Krajowy System Opłat Drogowych, czyli nowa formuła opłat za korzystanie z autostrad i dróg ekspresowych przez samochody ciężarowe oraz autobusy. Nowe rozwiązanie będzie miało wymierny wpływ na funkcjonowanie gospodarki, regionów, miast i wsi, przedsiębiorstw oraz na kierowców, życie mieszkańców i środowisko naturalne. Jaki? O tym będzie można przekonać się podczas konferencji organizowanej 23 czerwca w Warszawie przez Polski Kongres Drogowy.

Czytaj dalej »Konsekwencje wprowadzenia Krajowego Systemu Opłat Drogowych