Archiwa tagu: TVN CNBC

Nowy „Progr@m” w TVN CNBC

6 lutego (wtorek), o godz. 18.00, startuje nowy program w TVN CNBC – „Progr@m” . Co tydzień widzowie będą mogli podpatrywać pomysły gości „Progr@mu”, czyli największych graczy internetowego biznesu: nad czym pracują twórcy internetowych start-up’ów? Jakie typy biznesu da się teraz sfinansować pieniędzmi funduszy venture capital a do czego dadzą się namówić aniołowie biznesu?

Strefa Euro w TVN CNBC

Kanał TVN CNBC wystartował z akcją „Strefa Euro”. Ile można zarobić na mistrzostwach świata opowiedzą Ci, którzy już czerpią profity z poczynionych inwestycji, a także osoby, które zainwestowały i czekają na zyski. Czy i gdzie można jeszcze znaleźć okazję do zarobienia na Euro2012?

TVN CNBC najpopularniejszą stacją telewizyjną wśród inwestorów

Inwestorzy i analitycy wskazali kanał TVN CNBC jako najpopularniejszą stację telewizyjną, w ramach badania WarsawScan przeprowadzonego przez NBS Communications. Badania te są cennym źródłem wiedzy o oczekiwaniach inwestorów w zakresie komunikacji i informacji niezbędnych w ocenie atrakcyjności inwestycyjnej spółek.

Nowy wizerunek TVN CNBC

W poniedziałek, 30 sierpnia, TVN CNBC pokaże się w nowej odsłonie! Zmienia się nazwa, logotyp oraz oprawa graficzno-muzyczna kanału. Ramówka stacji zyska dwa nowe programy – „Strategie Rynkowe” i „Blajer mówi: BIZNES”. Zmiany te zostały wprowadzone na 3 urodziny stacji.