TV4

Pokój superbohatera od Black Red White

Projektanci „Dekoratorni” po raz kolejny sięgnęli po meble z oferty Black Red White w celu dokonania spektakularnej metamorfozy. Pokój 6-letniego Mateusza zamienił się w kadr komiksu o Batmanie, gdzie główna rolę odegrały elementy systemu modułowego Capslock oferowane przez największą polską grupę meblarską. Z ich pomocą odświeżone wnętrze stało się miejscem sprzyjającym zarówno zabawie, jak i nauce dziecka. Emisja 293. odcinka programu wnętrzarskiego miała miejsce 28 sierpnia o godzinie 13.00, na antenie TV4.

Czytaj dalej »Pokój superbohatera od Black Red White

Przytulnie i nowocześnie w Dekoratorni

Black Red White – największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz – po raz kolejny bierze udział w metamorfozie wnętrza w „Dekoratorni”. Motywem przewodnim 236. odcinka będzie aranżacja salonu z wykorzystaniem mebli Black Red White z systemu Mateo. Emisję programu zaplanowano na niedzielę, 6 czerwca 2010 roku, o godz. 13.00 w TV4.

Czytaj dalej »Przytulnie i nowocześnie w Dekoratorni

Zwiedzaj świat z Pawłem Lorochem

Z początkiem roku ruszyła nowa internetowa telewizja o charakterze edukacyjno-humorystyczno-przygodowym. Pod adresem www.wysokieloty.tv widzowie mogą obserwować perypetie Pawła Lorocha, popularnego dziennikarza, niepokornego poszukiwacza przygód, a zarazem wiecznie nienasyconego znawcę sztuki kulinarnej. W pierwszej serii „Paweł Loroch Show” gospodarz odkrywa nieznane oblicza Londynu i Hong-Kongu.
Czytaj dalej »Zwiedzaj świat z Pawłem Lorochem

Zuzanna Falzmann korespondentką Polsat News w Waszyngtonie

Zuzanna Falzmann przez wiele lat pracowała jako wydawca serwisu zagranicznego w agencji informacyjnej Polsatu i TV4. Prowadziła studio F1 przez cały sezon w 2004r. Znana także wszystkim jako producentka i prowadząca program kulturalno-rozrywkowy „VIP” ukazujący się na antenie Czwórki. Przez pół roku nagrywała w Londynie program „VIP London Calling”– na światowych premierach filmowych, festiwalach, koncertach i pokazach mody.Czytaj dalej »Zuzanna Falzmann korespondentką Polsat News w Waszyngtonie