TV Puls

Przed Wielkanocą TV Puls dostępna w cyfrowej jakości z sześciu nowych nadajników

Do Świąt Wielkanocnych TV Puls zwiększy swój zasięg w cyfrowej jakości. Dzięki uruchomieniu przez TP EmiTel kolejnych nadajników (III etap cyfryzacji kraju) odbiór sygnału możliwy będzie dla mieszkańców okolic: Olsztyna, Iławy, Białogardu, Czestochowy, Kalisza i Świnoujścia. Naziemna telewizja cyfrowa gwarantuje lepszą jakość obrazu oraz dźwięku TV Puls. Odbiór sygnału jest darmowy i ― co ważne ― odbiór jest możliwy za pośrednictwem dotyczczasowych anten telewizyjnych.

Czytaj więcej »Przed Wielkanocą TV Puls dostępna w cyfrowej jakości z sześciu nowych nadajników

Od 13 kwietnia „UFC Walki Mistrzów” w każdą środę

Emocjonujące turnieje UFC ― najważniejszej światowej organizacji mieszanych sztuk walki ― już od 13 kwietnia, w środy o godzinie 22:30 można oglądać tylko w TV Puls. „UFC Walki Mistrzów” to niezwykłe widowisko sportowe, prezentujące najlepsze pojedynki MMA. Wszystkich fanów UFC na program zaprasza gwiazda polskiego judo – mistrz olimpijski Paweł Nastula.

Czytaj więcej »Od 13 kwietnia „UFC Walki Mistrzów” w każdą środę

TV Puls promuje wiosenną ramówkę

TV Puls rozpoczęła kampanię promocyjną wiosennej ramówki. Reklamy prasowe ukazują się w TV Guide’ach (Tele Tydzień, Fakt TV, Gazeta Telewizyjna, Super Express TV, Tele Magazyn) oraz w prasie sportowej (Przegląd Sportowy). Layouty reklamowe promują nowości programowe (polskie programy lifestylowe) oraz najciekawsze pozycje programowe stacji (UFC-Walki Mistrzów, Tom & Jerry). Kampania zrealizowana została przez dział marketingu TV Puls i potrwa do końca kwietnia.

Czytaj więcej »TV Puls promuje wiosenną ramówkę

Delegata przejmuje obsługę w zakresie dystrybucji i promocji w sieciach kablowych TV PULS

Telewizja Puls podjęła współpracę z Delegatą – agencją specjalizującą się w obsłudze firm z branży mediów i telekomunikacji w zakresie dystrybucji i promocji. Dzięki zmianie licencji z wyspecjalizowanej na uniwersalną, TV Puls znacząco zmodernizowała ofertę programową. Obecnie znajduje się w pierwszej dziesiątce polskich stacji telewizyjnych.
Czytaj więcej »Delegata przejmuje obsługę w zakresie dystrybucji i promocji w sieciach kablowych TV PULS