Przejdź do treści

Trigon Dom Maklerski

Trigon Dom Maklerski członkiem rynku gazu na Towarowej Giełdzie Energii

Trigon Dom Maklerski został dopuszczony do obrotu gazem na Towarowej Giełdzie Energii. Jest to kolejny etap rozwoju usług na rynkach towarów giełdowych. Trigon w marcu br. wprowadził specjalną elektroniczną platformę do handlu energią, której funkcjonalność została rozszerzona i można za jej pośrednictwem handlować także gazem. Platforma umożliwia składanie i obsługę zleceń oraz dostęp online do rachunków i informacji giełdowych. Platforma powstała w oparciu o system LUXtrad, autorski produkt firmy Transition Technologies – lidera w tworzeniu systemów informatycznych dla energetyki i przemysłu.

Czytaj dalej »Trigon Dom Maklerski członkiem rynku gazu na Towarowej Giełdzie Energii

Trigon Dom Maklerski uruchamia platformę do handlu energią

Trigon Dom Maklerski uruchomił elektroniczną platformę do handlu energią, która umożliwia składanie i obsługę zleceń oraz dostęp online do rachunków i informacji giełdowych. Jest to kolejny etap rozwoju obecności firmy na rynku energii, który należy do jednego z rozwojowych segmentów działalności Trigon. Platforma powstała we współpracy z firmą Transition Technologies, która jest liderem w dostarczaniu usług inżynierskich oraz oprogramowania dla Rynku Energii i Gazu w kraju i na świecie.

Czytaj dalej »Trigon Dom Maklerski uruchamia platformę do handlu energią

Jana Niedźwiedź-Gliniecka szefem Wealth Management w Trigon DM

Trigon Dom Maklerski rozszerza działalność na rynku usług skierowanych do Klienta indywidualnego, w tym do najzamożniejszych Klientów. Wealth Management w Domu Maklerskim Trigon będą tworzyć doświadczeni specjaliści, którzy wcześniej zarządzali majątkiem w HSBC. Na czele zespołu stanie Jana Niedźwiedź-Gliniecka, która wcześniej kierowała departamentem zarządzania majątkiem w HSBC Polska.

Czytaj dalej »Jana Niedźwiedź-Gliniecka szefem Wealth Management w Trigon DM