Archiwa tagu: TRENDnet

Najmniejszy na świecie bezprzewodowy router pracujący w standardzie N jest już dostępny u autoryzowanych dystrybutorów urządzeń marki TRENDnet

TRENDnet, najlepszy w swojej klasie producent urządzeń przewodowych/bezprzewodowych zapowiedział dziś dostępność najmniejszego na świecie podręcznego routera bezprzewodowego pracującego w standardzie N – 300Mbps, model TEW-654TR. Router łączy wysoką wydajność standardu n oraz niewielkie rozmiary – pozwalające na umieszczenie go w przedniej kieszeni marynarki.

Nowe Print serwery marki TRENDnet

TRENDnet, amerykański producent sprzętu sieciowego oferuje nowe serwery wydruku, które dopełniają kategorię print serwerów, przeznaczonych dla małych i średnich firm oraz użytkownikom domowym. Służą do udostępnienia drukarek w sieci lokalnej (LAN). Mogą być wykorzystywane przez wielu użytkowników z sieci. Stosując serwery wydruku oszczędzamy na kosztach kupowania drukarek do każdego komputera.

Bezprzewodowy router Gigabit N od TRENDnet

TRENDnet, producent przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań sieciowych wypuścił na rynek nowy router o symbolu TEW-639GR. Rozwiązanie pracuje w sieci bezprzewodowej standardu 802.11n (draft) z prędkością 300Mb/s. Dedykowane jest dla klientów SOHO.