Archiwa tagu: Trend Micro

Trend Micro oferuje zaawansowane zabezpieczenia dla VMware vCloud Hybrid Service

W odpowiedzi na trend powszechnego wdrażania środowiska chmury przez przedsiębiorstwa firma Trend Micro Incorporated (TYO: 4704; TSE: 4704), która kontynuuje wieloletnią współpracę z VMware, zaprezentowała dziś nowe rozwiązanie dla VMware vCloud® Hybrid Service™, pozwalające klientom na płynne przeprowadzenie migracji środowiska lokalnego lub prywatnego środowiska chmury do chmury publicznej. Rozwiązanie Trend Micro™ Deep Security zostało zaprojektowane… Czytaj dalej »

Trend Micro: Rewolucja w wirtualnym łataniu systemu

Patch, czyli inaczej poprawka lub łatka, to jedno z podstawowych narzędzi używanych przez producentów oprogramowania do eliminowania różnych błędów i luk – w tym do ochrony systemu przed rosnącą cyberprzestępczością. Szybkie uaktualnienia fragmentu kodu programu można uznać za kluczowy mechanizm służący utrzymaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa użytkowników i ich danych.

Trend Micro: ataki ukierunkowane i cyberprzestępczość

Ostatnia udana próba wyłudzenia pieniędzy z bankomatów, podczas której doszło do kradzieży 45 mln USD, pokazała, że organizacje mogą stać się ofiarą ataku ukierunkowanego właściwie w każdej chwili. Metody identyfikacji zagrożeń nie nadążają za sposobami używanymi do pozyskiwania cennych zasobów i informacji przez cyberprzestępców.