Archiwa tagu: TRANS

Rzetelni Przewoźnicy najlepsi w branży

Pierwsze ciężarówki oznaczone symbolem „Rzetelny Przewoźnik” przemierzają już europejskie drogi. Tytuł „Rzetelnego Przewoźnika” nadaje operator giełdy TRANS firmom przewozowym, które spełniają kryteria wiarygodności i uczciwości, a przy tym zapewniają wysoką jakość swoich usług. Jak taki tytuł pomaga w funkcjonowaniu firmy na rynku, zapytaliśmy przewoźników, którzy to wyróżnienie otrzymali.

Forum TRANS z nowym moderatorem

Funkcjonuje przy giełdzie TRANS i każdego dnia zapewnia jej użytkownikom potężny ładunek informacji: o utrudnieniach na drogach, stawkach na rynku, przepisach transportowych czy wreszcie firmach działających w branży – tych sprawdzonych i wypłacalnych oraz tych, na które należy uważać. Mowa o forum transportowym TRANS.

TRANS najszybciej rozwijającą się giełdą transportową w Europie

W 2010 roku liczba osób wykorzystujących w swojej pracy Europejską Giełdę Transportową TRANS przekroczyła próg 200 tysięcy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, łatwości obsługi programu i wprowadzeniu szeregu mechanizmów bezpieczeństwa klientów, TRANS jest najszybciej rozwijającą się internetową platformą frachtową w Europie.

Nowa wyszukiwarka ofert na TRANS-ie

Użytkownicy najpopularniejszej polskiej giełdy ładunkowej TRANS od kilku tygodni mogą korzystać z nowej wersji wyszukiwarki ofert frachtów i przestrzeni ładunkowych. Wprowadzone zmiany pozwolą na jeszcze szybsze i łatwiejsze przeglądanie zasobów giełdy TRANS.

Pierwsze jaskółki poprawy

60 tysięcy aktualnych ofert frachtów i przestrzeni ładunkowych z całej Europy oraz prawie 200 tysięcy aktywnych użytkowników – takie wyniki zanotowała popularna giełda ładunkowa TRANS na początku marca. Przedstawiciele giełdy przekonują, że te dane potwierdzają tylko opinie wielu obserwatorów branży TSL o powolnym uspokajaniu się rynku i stopniowej poprawie koniunktury w branży.

Miss i Mister Stycznia 2010 wyłonieni

Są już pierwsi finaliści Wyborów Miss&Mister Transportu 2010. Miss Stycznia została Polka o pseudonimie Ulcia z firmy D-arko z Bielska Białej, tytuł Mistera Stycznia 2010 przypadł z kolei kandydatowi z Niemiec o nicku Paul z firmy OCS Spedition. Oboje powalczą o tytuł Miss i Mistera Transportu 2010 w wielkim finale, który rozegra się w styczniu… Czytaj dalej »