TRANE

Usługa Trane Power Factor Correction redukuje koszty energii systemów wody lodowej

Właścicielom budynków opłaca się optymalizować współczynnik mocy ich systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC). Dostawcy energii i mediów często wykorzystują ten wskaźnik efektywności zużycia energii do nałożenia dodatkowych obciążeń finansowych na budynki charakteryzujące się niską jakością zasilania elektrycznego.

Czytaj więcej »Usługa Trane Power Factor Correction redukuje koszty energii systemów wody lodowej

Firma Trane dodaje napęd o zmiennej częstotliwości (VFD) do modeli serii TR200

Coraz częściej, osoby zarządzające obiektami poszukują sposobów optymalizacji wydajności energetycznej i operacyjnej budynków. Trane, jako jedna z firm należących do Ingersoll Rand oraz wiodący na globalnym rynku dostawca rozwiązań i systemów komfortu wychodzi na przeciw tym wymaganiom, prezentując napęd o zmiennej częstotliwości (VFD) do modeli serii TR200.

Czytaj więcej »Firma Trane dodaje napęd o zmiennej częstotliwości (VFD) do modeli serii TR200

Lider Trane w Dyskusji na Temat ‘Zielonych’ Centrów Handlowych Podczas Warszawskiej Konferencji “Przełącz się na Zielone”

Budynki komercyjne cechuje duże zużycie energii i należą do jednych z największych emitentów gazów cieplarnianych. Liderzy firm i organizacji przedstawiają znaczenie stosowania rozwiązań zielonych budynków oraz sposoby na zwiększenie operacyjnej wydajności budynków i uczynienie ich bardziej ekologicznymi.

Czytaj więcej »Lider Trane w Dyskusji na Temat ‘Zielonych’ Centrów Handlowych Podczas Warszawskiej Konferencji “Przełącz się na Zielone”

Trane oferuje konserwację automatyki systemów HVAC

Dla właścicieli budynków, kontrolowanie kosztów generowanych przez systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC) jest sprawą najwyższej wagi. Systemy zarządzania budynkami odgrywają w tym względzie ważną rolę. Firma Trane wprowadza obecnie nowy program usług zapewniający okresową konserwację zapobiegawczą i optymalne wykorzystanie tych systemów

Czytaj więcej »Trane oferuje konserwację automatyki systemów HVAC

Trane prezentuje wysoko wydajne centrale klimatyzacyjne dla systemów komfortu w budynkach i obiektach przemysłowych

Zgodnie z planem wprowadzania na rynek nowych produktów Trane oferuje dwie nowe centrale klimatyzacyjne, dzięki którym właściciele budynków będą mogli łatwiej zapewnić użytkownikom wyższy komfort termiczny oraz odpowiednią jakość powietrza w pomieszczeniach (IAQ), przy jednoczesnym zwiększeniu oszczędności energii.

Czytaj więcej »Trane prezentuje wysoko wydajne centrale klimatyzacyjne dla systemów komfortu w budynkach i obiektach przemysłowych

Nowe chłodzone powietrzem śrubowe agregaty wody lodowej Trane o najwyższej sprawności energetycznej

Ponieważ dla właścicieli oraz dla zarządców obiektu sprawność energetyczna budynku jest najwyższym priorytetem, do swojej oferty chłodzonych powietrzem agregatów śrubowych wody lodowej RTAC firma Trane wprowadza model RTAC XE (o najwyższej sprawności energetycznej). RTAC XE nadaje się w szczególności do zastosowań wymagających niezawodności i bezpieczeństwa. Należą do nich obiekty przemysłowe, hotelowe i biurowe, szpitale i pomieszczenia o ściśle kontrolowanych parametrach klimatyzacji.

Czytaj więcej »Nowe chłodzone powietrzem śrubowe agregaty wody lodowej Trane o najwyższej sprawności energetycznej