TP-LINK

2 TP-LINK

TL-WA750RE – kompaktowy i funkcjonalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej

tp-linkTP-LINK wprowadził do sprzedaży wzmacniacz sygnału bezprzewodowego TL-WA750RE. To niewielkie urządzenie pozwala na skuteczne wzmocnienie i rozszerzenie zasiągu sieci Wi-Fi w domu lub biurze. Instalacja wzmacniacza jest niezwykle prosta i zajmuje kilka sekund. Aby uruchomić urządzenie wystarczy umieścić je w dowolnym gniazdku elektrycznym a następnie nacisnąć przycisk Range Extender.

Czytaj dalej »TL-WA750RE – kompaktowy i funkcjonalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej

3 TP-LINK

Archer C7 – nowy standard od TP-LINK

tp-linkFirma TP-LINK – lider polskiego rynku Wi-Fi wprowadza do sprzedaży bezprzewodowy, dwuzakresowy, gigabitowy router Archer C7, który zapewnia pełne wsparcie dla najnowszego standardu Wi-Fi 802.11ac. Model ten wyposażony jest w podwójny układ radiowy umożliwiający symultaniczną pracę urządzenia w pasmach – 5 GHz oraz 2,4 GHz. Dzięki takiemu rozwiązaniu Archer C7 w trybie bezprzewodowym oferuje przesyłanie danych z łączną prędkością sięgającą nawet 1750 Mb/s.

Czytaj dalej »Archer C7 – nowy standard od TP-LINK

4 TP-LINK

TP-LINK TL-WR710N – router z pomysłem

tp-linkTo, co zwraca uwagę przy pierwszym kontakcie z routerem TL-WR710N to interesujący design oraz kompaktowe gabaryty. Po bliższym zapoznaniu się z najnowszym produktem TP-LINK uznanie wzbudzi także zakres funkcji. Urządzenie, pomimo niewielkich rozmiarów, pod względem funkcjonalności praktycznie w niczym nie ustępuje większej konkurencji. TL-WR710N może pracować aż w pięciu trybach: Router bezprzewodowy (tryb domyślny), Klient, Wzmacniacz sygnału, Punkt dostępowy oraz Klient WISP. Router TP-LINK TL-WR710N doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie wyjazdów jak i pracy w domu lub biurze.

Czytaj dalej »TP-LINK TL-WR710N – router z pomysłem