Toyota Bank

Toyota Bank: Teraz dużo łatwiej o kredyt na używane auto

We wrześniu zmieniają się zasady finansowania zakupu używanych aut w Toyota Bank. W efekcie kredyty takie będą dostępne dla szerszego grona klientów. Do tej pory Toyota Bank udzielał kredytu na samochody, których wiek (wraz z okresem kredytowania) nie przekraczał 12 lat. Teraz jest to aż 15 lat. Co więcej, aby zostać posiadaczem auta nie trzeba będzie wnosić wkładu własnego – istnieje możliwość, że bank sfinansuje nawet do 100 proc. wartości pojazdu.

Czytaj więcej »Toyota Bank: Teraz dużo łatwiej o kredyt na używane auto

TBP: Promocja dla najlepszych uczniów

1 lutego rusza specjalny program dla uczniów, posiadaczy rachunków młodzieżowych Click w Toyota Bank. Jego celem jest zachęcenie do osiągania jak najlepszych wyników w nauce. Ci uczniowie, którzy na koniec roku otrzymają wysoką średnią dostaną od banku specjalną premię finansową w postaci naliczenia dodatkowych odsetek. Najlepsi podwoją ich wartość, co będzie oznaczać, że ich rachunek w okresie trwania programu był oprocentowany nawet na 10%!

Czytaj więcej »TBP: Promocja dla najlepszych uczniów

Wyprawka za kredyt

Ostatnie dni sierpnia oznaczają dla rodziców wzmożone wydatki związane z przygotowaniem swoich pociech do nowego roku szkolnego. Niestety z roku na rok zakup wyprawki jest coraz droższy, a wymagania dzieci (i nauczycieli) coraz wyższe. Wyszykowanie jednego dziecka do szkoły, to w optymistycznej wersji wydatek rzędu 500-600 złotych.Czytaj więcej »Wyprawka za kredyt