Przejdź do treści

Tour de Pologne

Tour de Pologne w Mercure Kasprowy Zakopane

68. Tour de Pologne już 3 sierpnia dojedzie do Mercure Kasprowy Zakopane, gdzie kolarze będą odpoczywać przed „zakopiańskim” V etapem. Już po raz kolejny hotel Mercure Kasprowy Zakopane jest bazą dla ekip, które ścigają się w tym najbardziej prestiżowym wyścigu kolarskim, a jednocześnie największym wydarzeniu sportowym w Polsce. Zakopane jest szczególnie ważnym miejscem – tu 4 sierpnia na trasie 201,5 kilometrów odbędzie się bardzo trudna górska rywalizacja najlepszych kolarzy.

Czytaj dalej »Tour de Pologne w Mercure Kasprowy Zakopane

„Polska” oficjalną gazetą Tour de Pologne

Polskapresse przygotowała specjalne wydania trzech tytułów: „Polska Metropolia Warszawska”, „Polska Dziennik Zachodni” i „Polska Gazeta Krakowska”, które będą bezpłatnie dystrybuowane podczas 7 etapów Tour de Pologne. Gazety te ukażą się też w elektronicznej wersji i będą dodawane, jako gratis do e-wydań wszystkich tytułów „Polska”.

Czytaj dalej »„Polska” oficjalną gazetą Tour de Pologne

Saxo Bank rozwija dynamicznie swoją działalność w Polsce

Saxo Bank, globalny bank inwestycyjny specjalizujący się w handlu online oraz w inwestycjach na międzynarodowych rynkach finansowych, zapowiada dynamiczny rozwój bazy swoich klientów w Polsce. Tylko w ciągu jednego roku liczba klientów zwiększyła się o ponad 200%, co sprawiło, iż Polska zajmuje czołową pozycję i ma strategiczne znaczenie dla Saxo Bank w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Saxo Bank podkreślając znaczenie polskiego rynku inwestuje tutaj w różnego rodzaju działania marketingowe, takie jak udział w Tour de Pologne, gdzie współsponsoruje drużynę kolarską Team CSC Saxo Bank.Czytaj dalej »Saxo Bank rozwija dynamicznie swoją działalność w Polsce