Archiwa tagu: Toshiba

Toshiba docenia wyniki ACTION

Podczas konferencji zorganizowanej w czerwcu w Portugalii przez pion Storage Device Division Toshiba Europe GmbH, przedstawiciele firmy przyznali wyróżnienia najbardziej aktywnym ze swoich europejskich dystrybutorów. Na ręce przedstawicieli Działu Zaawansowanych Technologii ACTION S.A. złożono wyróżnienie za doskonałe wyniki sprzedaży dysków serwerowych marki Fujitsu, od zeszłego roku znajdujących się w portfolio produktów firmy Toshiba.

Oficjalna polska premiera nowej rodziny procesorów 2010 Intel Core

Najbardziej zaawansowana i inteligentna technologia dla notebooków i desktopów zaprezentowana na pokazie firmy Intel w Warszawie. Mark Brailey, Dyrektor Strategiczny Intela na region EMEA, zaprezentował wczoraj w Warszawie nową rodzinę procesorów 2010 Intel Core. · Procesory przeznaczone na rynek masowy oferują teraz technologię Intel Turbo Boost1, automatycznie adaptując się do potrzeb wydajnościowych użytkownika.

Toshiba pokazała dwa nowe modele komputerów podczas tagów CES 2010

Multimedialny laptop Toshiba Qosmio F60 oraz netbook Toshiba mini NB300 to nowości jakimi uraczyła nas Toshiba podczas odbywających się właśnie w Las Vegas Targów Elektroniki Użytkowej CES2010. Toshiba Qosmio F60 to zgrabny laptop z mocnymi parametrami. Jego smukła sylwetka (ok. 3 centrymetry grubości), ważąca 2,7 kg skrywa w sobie najnowsze multimedialne technologie i podzespoły.