Archiwa tagu: Tork

Ekonomika użytkowania… aby nigdy nie zabrakło

Zanim pojawił się ten wynalazek, używano tkanin wełnianych, koronkowych lub konopnych. W starożytnym Rzymie używano też gąbek. W bardziej współczesnych czasach, w wielu państwach, przez długi czas jako papieru toaletowego używano gazet i stron z książek telefonicznych.

Nowoczesne nośniki reklamowe

Reklama w nietypowym miejscu? Wolną powierzchnię reklamową, posiadają nowoczesne wysokiej jakości dozowniki do serwetek dla gastronomii Tork. Producent proponuje swoim klientom wykorzystanie tego unikalnego nośnika marketingowego, który może przyczynić się do wzrostu sprzedaży produktów lub zwiększenia przychodów dzięki wynajęciu powierzchni innym inwestorom.

On Board PR dla Tork – marki SCA Hygiene Products, jednego z największych na świecie producentów środków higienicznych

Firma On Board PR rozpoczęła realizację działań PR dla marki Tork z portfolio SCA Hygiene Products. Umowa dotyczy doradztwa komunikacyjnego związanego z jednym z produktów. Celem projektu jest wzmocnienie wizerunku oraz zwiększenie świadomości marki Tork. Za realizację działań odpowiedzialny jest zespół Ewy Marczyk-Chłopeckiej pracujący w dziale Healthcare firmy On Board PR.