Top10tastes

Luksusowe lampy Verner Panton w Top10tastes

Lampy Verpan zaprojektowane przez genialnego Vernera Panton to współczesna klasyka gustownego oświetlenia. Projekty Pantona, który był prawdziwym pionierem i buntownikiem w świecie projektowania oświetlenia i mebli, stały się rozpoznawalnymi na pierwszy rzut oka ikonami designu. Pełną kolekcję lamp Verpan znajdziesz w Top10tastes Designerskie lampy.

Czytaj więcej »Luksusowe lampy Verner Panton w Top10tastes

Top10tastes: Konsument luksusu

W 2008 roku prestiżowy brytyjski magazyn Wallpaper razem z IAB przeprowadził nowatorskie badanie w dziedzinie zachowań konsumentów luksusowych w sieci. Badanie pokazało, że internet odgrywa kluczową rolę dla konsumentów luksusu i ma największy ze wszystkich mediów wpływ na wybór i decyzje o zakupie luksusowych produktów i usług. Czytaj więcej »Top10tastes: Konsument luksusu

Luksusowe marki w sieci (w Polsce w Top10tastes)

Luksus to „możliwość robienia tego co chcesz, jak chcesz, kiedy chcesz, bez przejmowania się co myślą inni”. Niefortunnie dla siebie, luksusowe marki tego nie rozumieją i często utrudniają swoim klientom doświadczanie tego, co jest dla nich istotne. A na tym właśnie polega e-commerce. Luksusowe marki nie są na tym polu najmocniejsze.Czytaj więcej »Luksusowe marki w sieci (w Polsce w Top10tastes)