Archiwa tagu: TomTom

Druga edycja kampanii Mama TomTom

Firma TomTom, lider na rynku urządzeń nawigacyjnych, rozpoczęła letnią odsłonę kampanii promującej bezpieczne zachowanie na drodze podczas wakacyjnych podróży. Głównym adresatem kampanii są zmotoryzowane i nowoczesne mamy.

AutoPilot w nowej odsłonie

Najnowsza, ulepszona wersja programu AutoPilot do nawigacji dla urządzeń typu PC oraz PND jest już dostępna. Aplikacja dedykowana jest nie tylko indywidualnym użytkownikom, ale dzięki domyślnie zainstalowanej wersji Truck stanowi również doskonałe narzędzie do zarządzania flotą transportową.

Top 5 – najpopularniejsze nawigacje według Komputronik SA

Nawigacja samochodowa polskiej marki Lark została liderem na liście Top 5 najchętniej kupowanych nawigacji w listopadzie br. – wynika z danych Komputronik SA. Pod względem popularności wyprzedziła zestawy tak znanych producentów, jak: NavRoad, TomTom oraz Mio.   

Byss zaprasza na TomTom Race

11 września 2009 wystartowała akcja promocyjna linii produktów TomTom, lidera systemów nawigacji GPS na skalę europejską, zrealizowana w całości przez agencję interaktywną byss. Oprócz stworzenia strony internetowej www.tomtomrace.pl, byss przygotował również materiały służące do wspierania akcji promocyjnej w punktach sprzedaży. Jest to pierwsza realizacja byss da marki TomTom.

Nawigacja polskiej firmy Lark wyznacza wakacyjną trasę

Analitycy Kupujemy.pl, najdłużej istniejącej na rynku porównywarki cen on-line, przedstawili raport o preferencjach zakupowych internautów w zakresie sprzętu elektronicznego. Z czerwcowej analizy wynika, że wakacyjne wyjazdy wyraźnie wpłynęły na wybory internautów. Najpopularniejsze okazały się m.in. nawigacja samochodowa firmy Lark, kamera cyfrowa firmy Toshiba oraz konsola do gier Sony PlayStation 3.