Przejdź do treści

Tomasz Waszkiewicz

1 Tomasz Waszkiewicz

Magnolia Park zaprasza na aktywną niedzielę z Nordic Walking

magnolia parkW ciepłe wiosenne dni chętnie spędzamy czas w plenerze. Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu z pewnością pozytywnie wpłynie na naszą kondycję fizyczną i samopoczucie, dlatego w najbliższą niedzielę Magnolia Park zaprasza mieszkańców Wrocławia na wspólny marsz Nordic Walking. Podczas imprezy będzie można skorzystać ze szkolenia pod okiem profesjonalnych trenerów oraz odwiedzić giełdę sprzętu Nordic Walking przed centrum handlowym.

Czytaj dalej »Magnolia Park zaprasza na aktywną niedzielę z Nordic Walking

4 Tomasz Waszkiewicz

Leonardo da Vinci w Magnolia Park

magnolia parkMagnolia Park sprowadza w maju do Wrocławia wystawę prezentującą niezwykłe wynalazki Leonarda da Vinci, które zainspirowały kolejne pokolenia ludzkości. Na potrzeby wystawy unikalne konstrukcje urządzeń zaprojektowanych przez renesansowego geniusza zostały wykonane na podstawie jego projektów i będzie je można oglądać w centrum handlowym Magnolia Park od 15 do 29 maja.

Czytaj dalej »Leonardo da Vinci w Magnolia Park

5 Tomasz Waszkiewicz

Hardcore’owe emocje nie tylko dla mężczyzn w Magnolia Park

magnolia parkW niedzielę, 21 kwietnia, centrum handlowe Magnolia Park zaprasza mieszkańców Wrocławia na imprezę „Męski Świat”, której największą gwiazdą będzie kulturysta Robert Burneika znany jako Hardcore’owy Koksu. Dla panów będzie to świetna okazja do spróbowania swoich sił zarówno indywidualnie, z hantlami i sztangami, oraz w sportach walki. Dodatkową atrakcją będzie wystawa modeli niezwykłych pojazdów, zwłaszcza samochodów i motocykli, która z pewnością zainteresuje także płeć piękną. Ponadto w sobotę, 20 kwietnia, w Magnolia Park, w ramach ogólnopolskiej akcji MOTOSERCE, odbędzie się zbiórka krwi dla dzieci.

Czytaj dalej »Hardcore’owe emocje nie tylko dla mężczyzn w Magnolia Park

Baza marsjańska w Magnolia Park

W dniach od 4 do 9 września 2012 roku w centrum handlowym Magnolia Park po raz pierwszy w historii Wrocławia, powstanie dydaktyczno-pokazowa baza marsjańska według projektu Stowarzyszenia POLARIS-OPP, organizacji, która od 1994 roku popularyzuje zagadnienia związane z kosmosem. Dodatkowo w sobotę, 8 września 2012 roku, centrum handlowe odwiedzi gen. Mirosław Hermaszewski, pierwszy Polak, który odbył lot w kosmos.

Czytaj dalej »Baza marsjańska w Magnolia Park

Wyjątkowa impreza dla miłośników gier – Game Session w Magnolia Park

W najbliższy weekend, od 24 do 26 sierpnia 2012 roku, centrum handlowe Magnolia Park we Wrocławiu zamieni się w Multimedialne Królestwo Rozrywki, a wszystko za sprawą kolejnej edycji imprezy pod hasłem „Game Session – The Future is Now” dedykowanej wszystkim miłośnikom gier. Konsole i symulatory do gry będą do dyspozycji klientów galerii od 10:00 do 20:00 na pierwszym piętrze koło sklepów Saturn i SMYK.

Czytaj dalej »Wyjątkowa impreza dla miłośników gier – Game Session w Magnolia Park

Minigolf oraz Hip&Break Dance Show w Magnolia Park

Wraz z początkiem lipca w centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu uruchomione zostaną tory do gry w minigolfa. Klienci będą mogli korzystać z nich przez cały okres wakacyjny, do końca sierpnia. Dodatkowo w sobotę, 7 lipca 2012 roku, przed zewnętrznym amfiteatrem odbędą się warsztaty, pokazy oraz zawody tańca ulicznego hip hop i breakdance.

Czytaj dalej »Minigolf oraz Hip&Break Dance Show w Magnolia Park

Mistrzowska wystawa w Magnolia Park

W związku z odbywającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, w piątek, 15 czerwca 2012 roku, w centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu zostanie uruchomiona specjalna Mistrzowska Wystawa poświęcona inwestycjom realizowanym w Polsce w związku z UEFA EURO 2012™. Wystawa będzie czynna do 8 lipca 2012 roku. Do tego czasu w każdy weekend klienci galerii będą też mogli poczuć piłkarskie emocje, grając w grę FIFA 12 na PlayStation czy w popularne piłkarzyki. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych.

Czytaj dalej »Mistrzowska wystawa w Magnolia Park

Piłkarskie emocje w Magnolia Park

W piątek, 8 czerwca 2012 roku, dniu inauguracji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012, w centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu ruszą strefy piłkarskie, gdzie klienci będą mogli oglądać transmisje meczów oraz ekspozycje związane z turniejem. Osoby spragnione piłkarskich emocji będą też mogły zmierzyć się z mistrzyniami świata w piłce stołowej, czyli popularnych piłkarzykach, Agnieszką Rutowską i Agatą Ćwiąkałą, w turnieju, który odbędzie się w niedzielę, 10 czerwca. Ponadto w sobotę, 9 czerwca, w Magnolia Park będzie miała miejsce zbiórka krwi zorganizowana przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu, przy współpracy ze stowarzyszeniem Abadá Capoeira.

Czytaj dalej »Piłkarskie emocje w Magnolia Park