Tomasz Rutkowski

„Jedz, chudnij i ciesz się sobą” – zachęca Katarzyna Cichopek w najnowszej książce

Katarzyna Cichopek zaprezentowała swoją najnowszą książkę pt.: „Jedz, chudnij i ciesz się sobą”. Partnerzy wydawniczy, Bartek i Wydawnictwo Rodzinne, wierzą w sukces. Pierwsza część poradnika dla sexy mam utrzymywała się przez wiele tygodni na liście bestsellerów.

Czytaj więcej »„Jedz, chudnij i ciesz się sobą” – zachęca Katarzyna Cichopek w najnowszej książce

Nieskończenie wiele możliwości – Comarch CDN XL w lekkiej cenie

Comarch, producent najchętniej wybieranych polskich systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem, przygotował nową promocję dla klientów. To odpowiedź na potrzeby firm, które chciałyby zainwestować w system ERP przy okazji nie ponosząc zbyt wysokich kosztów.
Promocja skierowana jest do firm, które pragną rozwijać się wykorzystując w swojej codziennej pracy zintegrowany system zarządzania. Już od 18 stycznia 2010 r. przedsiębiorstwa, które planują wdrożyć Comarch CDN XL na 5-8 stanowiskach mogą skorzystać z atrakcyjnych warunków cenowych.Czytaj więcej »Nieskończenie wiele możliwości – Comarch CDN XL w lekkiej cenie

Comarch CDN XL 9.5 wystartował

Najnowsza wersja Comarch CDN XL 9.5 – najczęściej kupowanego systemu ERP w Polsce (wg raportu IDC, Poland Enterpise Application Software 2009-2013 Forecast and 2008 Vendor Shares) – już dostępna. Klienci, korzystający z tej odsłony Comarch CDN XL, otrzymają szereg nowych funkcjonalności zwiększających efektywność zarządzania przedsiębiorstwem.Czytaj więcej »Comarch CDN XL 9.5 wystartował

Comarch CDN XL w wersji 9.0 już wkrótce

29 maja 2009 r. pojawi się najnowsza wersja systemu Comarch CDN XL – według raportu DiS bezapelacyjnego lidera rynku średnich systemów ERP w Polsce. Wersja 9.0. została wzbogacona o kolejne elementy zwiększające efektywność zarządzania przedsiębiorstwem. Jest ona odpowiedzią na bieżące trendy rynkowe, związane z potrzebą szybkiego uzyskania korzyści z wdrożenia systemu ERP w firmie.

Czytaj więcej »Comarch CDN XL w wersji 9.0 już wkrótce