Przejdź do treści

Tomasz Litwiniuk

Prawie pół miliona użytkowników TotalMoney.pl

Aż 487 315 internautów skorzystało w lutym z internetowej porównywarki produktów finansowych i ubezpieczeniowych TotalMoney.pl. Liczba ta zapewniła porównywarce 11 miejsce w najnowszym rankingu Megapanel PBI/Gemius wśród najpopularniejszych serwisów biznesowych. To dobry wynik, biorąc pod uwagę fakt, że TotalMoney.pl działa w sieci zaledwie od  sześciu miesięcy.

Czytaj dalej »Prawie pół miliona użytkowników TotalMoney.pl

Kredyt na mieszkanie tylko dla młodych i bogatych?

Idealny kandydat, któremu banki najchętniej udzielą kredytu hipotecznego, powinien być: młody, o odpowiednio wysokich dochodach, w związku małżeńskim, niemający na utrzymaniu dzieci, zdolny pokryć 20 proc. wkładu własnego. Natomiast o kredycie walutowym myśleć powinny głównie osoby zarabiające za granicą – wynika z analizy przeprowadzonej przez porównywarkę TotalMoney.pl.
Czytaj dalej »Kredyt na mieszkanie tylko dla młodych i bogatych?

TotalMoney.pl: 6 banków musi obniżyć oprocentowanie pożyczek gotówkowych

6 banków – spośród 24 przeanalizowanych przez porównywarkę finansową TotalMoney.pl – musi obniżyć oprocentowanie pożyczek gotówkowych. Przekracza ono bowiem poziom 22 proc. maksymalnego oprocentowania, które zostało określone w wyniku ostatniej obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.
Czytaj dalej »TotalMoney.pl: 6 banków musi obniżyć oprocentowanie pożyczek gotówkowych