Tomasz Leśniak

1 Tomasz Leśniak

Tomasz Leśniak wybitny rysownik, autor ilustracji i twórca komiksowej postaci Jeża Jerzego dołączył do zespołu animatorów Studia Human Ark

human arkTomasz Leśniak, rysownik, artysta grafik i ilustrator na stałe dołączył do zespołu Human Ark, gdzie odpowiada za przygotowywanie projektów plastycznych do filmów i reklam produkowanych w Studiu oraz za animację 2D.

Czytaj więcej »Tomasz Leśniak wybitny rysownik, autor ilustracji i twórca komiksowej postaci Jeża Jerzego dołączył do zespołu animatorów Studia Human Ark

HTC Touch HD zwycięża w plebiscycie „Męska Rzecz 2008”

Zgodnie z zapowiedziami, 15 stycznia br. na uroczystej gali „Męska Rzecz 2008” telewizji TVN Turbo nastąpiło ogłoszenie wyników plebiscytu. Widzowie wraz z jurorami zadecydowali co mężczyźni lubią najbardziej. Miano „Męskiej Rzeczy 2008” w kategorii Gadżet i Elektronika zdobył najnowszy i najbardziej zaawansowany smartfon HTC Touch HD z ogromnym ekranem dotykowym.
Czytaj więcej »HTC Touch HD zwycięża w plebiscycie „Męska Rzecz 2008”

HTC poszerza kanał dystrybucji. AB S.A. autoryzowanym dystrybutorem firmy HTC w Polsce

Firma HTC poinformowała, że jej nowym partnerem w dystrybucji została spółka AB S.A. Wrocławska spółka notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu IT i elektroniki użytkowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
Czytaj więcej »HTC poszerza kanał dystrybucji. AB S.A. autoryzowanym dystrybutorem firmy HTC w Polsce